Dnešní datum: 18. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Zrada za zradu, no nekoupěj to, takovej kšeft!

Z domova

* Zrada za zradu, no nekoupěj to, takovej kšeft!

Vydáno dne 02. 06. 2008

Ti naši vrcholní politici jsou vážně dobráci. Prosadí k nám vojenskou základnu USA i euroústavu potlačující českou samostatnost a ještě se budou tvářit jako veleschopní vyjednavači. Souhlas s cizí armádou na našem území jsou politici ODS ochotní směnit za souhlas s předáním dalších pravomocí do brusele a snížením váhy našich hlasů tamtéž (prosazují údajně hlavně socani, ale euroústavu převlečenou za Lisabonskou smlouvu radostně podepsal v rozporu s mandátem od vlastní strany slavný český principál Mirek T.).

O vstupu cizích armád do naší země přitom nebylo ani slovo ve volebních programech žádné z parlamentních stran, přijetí euroústavy a další převod pravomocí k unijním orgánům alespoň rádobykonzervativci ještě nedávno přímo odmítali.

Informace o úžasném politickém byznysu viz např.: zde

Vyměníme zradu za zradu a bude dobře, kalkulují asi ti, kteří se cítili být mravně zavázáni nabídnout své schopnosti, vzdělání a zkušenosti správě našich věcí veřejných. Kalkulují špatně. To není zrada s kladným znaménkem a zrada se znaménkem záporným, aby se ty zrady nějak vykompenzovaly, jak si asi myslí (resp. tváří se, že si to myslí) europoslanec Zahradil. To bude prostě efektní dvojitý zásah, "double impact", násobek zrady, dvojzrada, tuplovaná zrada!

Ještě, že jsem tyhle čestné muže už pár let nevolil, už tak je z toho na zvracení. Nevolnost se stupňuje mimo jiné i tím, že situaci z předních politiků nejlépe komentuje poslanec ODS s momentální nálepkou "rebela" Vlastimil Tlustý, když říká, že není možné dále ukazovat veřejnosti zdvižený prostředník, jak to s oblibou činí premiér Topolánek z jeho strany. Reagoval tak na odmítnutí premiéra vysvětlit, s jakým mandátem odjel s partou přátel z podnikatelsko-politického světa na dovolenou do vily italského premiéra a magnáta Berlusconiho. A Vlastimil Tlustý pro změnu vstoupil v 80. letech do komunistické strany...


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jiří Hojer | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.