Dnešní datum: 11. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Informace >> Změny na webu Národní myšlenky

Informace

* Změny na webu Národní myšlenky

Vydáno dne 11. 07. 2007

Přidej se! Po delší době jsme se rozhodli k rozsáhlým změnám na internetových stránkách Národní myšlenky. Tyto změny jsme plánovali již delší čas, ale pro spoustu jiné práce nezbylo, než je stále odkládat. Teprve opakované snahy o hacknutí našich stránek nás popostrčily k tomu, abychom se pustili do práce; tzv. „antifašisté“ totiž nejsou natolik bystří, aby dokázali pochopit, že stránkám jištěným denně dvojnásobných zálohováním můžou takové pokusy pouze prospět – hacker touží pochlubit se kde to jen jde a napadnutému webu tak vznikají po celé síti desítky reklam na stránkách, které čtou nejen odpůrci národních myšlenek, ale i jejich příznivci. Takže děkujeme, trháme rekordy v návštěvnosti.

Ve snaze svézt se na vlně zájmu jsme v co největší rychlosti provedli chystané změny:

1) Stránky dostal na starost administrátor, jehož úkolem je mj. kontaktovat nové potenciální autory a nabídnout jim možnost publikovat na našem webu. Příliv nových článků na stránky se od té doby zrychlil cca trojnásobně.

2) Změnila se grafická podoba stránek, jejímž cílem bylo vrátit se k osvědčené žluté z dob počátků NM. Barva by nás měla maximálně odlišit od jiných webů, kde převládá tradiční bílá.

3) Ke každému článku přidáváme ilustrativní obrázek. Po kliknutí se zvětší.

4) Vyměnili jsme logo – zřejmě ale ne definitivně.

5) Doplnili jsme několik šikovných „udělátek“. Vpravo nahoře můžete vidět, co za články se připravuje, pod horní lištu jsme umístili informace o tom, co se píše jinde. Národní myšlenku teď tedy lze použít i jako rozcestník na další zajímavé příspěvky.

6) Doplnili jsme na stránky zhruba 400-500 článků ze všech starších webů NM. Postupně také doplňujeme články ze starších čísel papírového časopisu z 90 let. Články naleznete nejrychleji v jednotlivých rubrikách.

7) Chceme využít možnosti Internetu, zavedli jsme proto rubriku Multimédia. Každý týden by se měly na webu objevit 2 nové klipy, často značně avantgardní kousky.

8) V sekci Odkazy bylo doplněno několik desítek odkazů na stránky, většina z nich bude pro čtenáře nepříliš známá – nahlédněte!

To všechno je jen začátek. Slibujeme, že se budeme nyní internetovým stránkám věnovat intenzivněji. V blízké budoucnosti chystáme několik dalších příjemných překvapení pro naše čtenáře. Sledujte náš web!


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.