Dnešní datum: 17. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Zelená internacionála útočí

Z domova

* Zelená internacionála útočí

Vydáno dne 14. 07. 2007

Muppets Ekologisté a scientistní ekologové pouťové provenience měli v sobotu 7. července zase svůj sabat v podobě „celosvětového koncertu všech kontinentů“ nazvaného LIVE EARTH. Umělecká fronta vytáhla do boje za zachování klimatu planety Země a proti hladu třetího světa. Hudební veteráni údajně vyjadřující mínění mladé generace hodlali oslovit 2 miliardy, ale jak u podobných propagandistických akcí bývá zvykem, realita zůstala daleko za očekáváním.

Ideologická diverze našich zelených jehovistů odkryla nejen jejich ledví, ale též demaskovala jejich levičácký pohled na svět v plně třídním pohledu na dva vzájemně se stýkající a potýkající světy bohatých vykořisťovatelů a trpících vykořisťovaných dlících v zaostalém třetím světě. Nic konstruktivního, ani náznak jakéhokoliv řešení. Vzlykání, ani lamentování ještě nic nezměnilo. A koukání na televizi už tuplem ne!

Vrcholem večera měla být virtuální magie někdejšího Clintonova pobočníka a neúspěšného uchazeče o post prezidenta USA. Gorova show ve stylu Star-Treku či Hvězdných válek je jen trapným ukázkovým případem blábolení politického výměnkáře. Klima Země neovlivní potlachy zastydlých hippies, ani kdyby již šly milióny – všichni proti větru…

Svou troškou do mlýna na podobný námět o dva dny později přispěla naše veřejnoprávní televize v podobě dalšího dílu seriálové slátaniny Horákovi, kde studenti gymnázia pod vedením dvou potrhlých profesorek bojovali proti pokácení lípy. Akce se odehrávala plně v intencích ekoteroristických akcí Greenpeace, kdy se aktivisté tváří tvář motorovým pilám přivazovali řetězy k ohroženému stromu. Vyvrcholením bylo napadení strážců zákona ze strany profesorky a jejich studentů. Pěkně nám za peníze daňových poplatníků vychovává naše Česká televize děti a mládež k úctě k pořádku a zákonu.

Uvidíme, co přinese dračí setba našich ekologických skřehotalů a falešných proroků, pokud se jejich kvaziargumentům nepostaví zdravý rozum opřený o skutečnosti a fakta. Nadarmo se neříká, že cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly. Přitom u zelené internacionály lze oprávněně pochybovat i o upřímnosti jejich postojů, natož o správnosti jejich kurzu.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Kopal | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.