Dnešní datum: 19. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
O EU >> Za požadavkem referenda o euroústavě je britské nacistické spiknutí!

O EU

* Za požadavkem referenda o euroústavě je britské nacistické spiknutí!

Vydáno dne 04. 03. 2008

Hořící vlajkaPodle zprávy serveru EUobserver se pro konání referenda o přijetí kosmeticky upravené euroústavy v Británii vyslovilo 88 % hlasujících občanů ve vybraných volebních okrscích. Neformální referendum uspořádalo britské sdružení I want a Referendum , díky čemuž někteří britští poslanci zvolení za tyto okrsky výsledky hlasování zpochybňovali a zesměšňovali jako soukromou akci. Pořadatelé naopak upozorňují na skutečnost, že jejich referenda se zúčastnil větší počet obyvatel a tedy voličů, než samotných voleb a tedy rozhodně větší počet hlasujících, než činil počet hlasů pro zde zvolené poslance.

Výsledky hlasování o euroústavě jsou tak přinejmenším v příslušných okrscích reprezentativnější než mandát poslaců... 150 000 účastníků je skutečně slušné číslo na soukromý průzkum, lidé podle všeho měli velký zájem vyjádřit svůj názor k otázce předání dalších pravomocí nadnárodním unijním strukturám. Vlivné politické síly však ani v Británii o jejich názor příliš nestojí, i v tzv. "Konzervativní straně" (zaslouží si ještě ona strana takové označení?) se o postoj k referendu o euroústavě nyní dohadují.

Účastníkům masírek českých médií hlavního proudu (v nečeském vlastnictví a režii) však musí být jasno. Výsledek 88 % pro referendum je jasným symbolem, za celou kampaní stojí zcela jistě nacistické spiknutí. Takové číslo je jasně podezřelé. Kdo by chtěl přece ztrácet čas referendem o tak jednoznačně pozitivním projektu jako je euroústava? Náckové, kteří se nestydí svou zrůdnou ideologii skrývat do akronymů ve výsledcích svých takzvaných soukromých referend. Čísla 88 jsou jasným symbolem dvou osmých písmen v abecedě a dohromady tedy jistě vyjadřují nějaký nepěkný nacistický symbol či pozdrav. Spiklenci marně skrývají svou zvhrlou ideologii za další výsledek referenda, totiž odpověď na druhou dodatečnou otázku, kdy se 89 % hlasujících vyjádřilo proti přijetí euroústavy, tedy nově EUsmlouvy. Je to jasné, takže se nestojí nad tím zamýšlet.

Nám, kteří máme obavy, že náckové nejsou zdaleka jediní, kdo by byl schopný zákulisních intrik a spiknutí (a že v tom ani zvlášť nevynikají), nezbývá než věřit ... v co vlastně?? Že "...vše se v dobré obrátí"; "...zlí spiklenci nevyhrají"; "...nám ještě někdy nechá možnost o něčem rozhodovat"; "...se vládní a mainstreamové propagandy jednou již zcela zesměšní"? Nějaká směs toho všeho dohromady by snad ještě mohla pomoci.

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jiří Hojer | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.