Dnešní datum: 18. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Dokumenty doby >> Vyslyšme vládu, odložte šibenice a přivítejme společně islamisty

Dokumenty doby

* Vyslyšme vládu, odložte šibenice a přivítejme společně islamisty

Vydáno dne 06. 07. 2015

Výzva Národní myšlenky národovcům

Z demonstrace prvého července proti přijetí kvót pro přistěhovalce dle diktátu Evropské Unie a vlastizrádcům si současný režim vybral k protiargumentaci výhradně použití alegorických šibenic. A rovnou plánují policejní zásahy na průvody s takovými symboly. O podstatě věci, například o podstatě fungování hranic či kapacitě dobročinnosti, nemluvě o příčinách rozvratu zdrojových zemí se debata vede až v druhé řadě či vůbec. Snad je tím dáno za pravdu odpůrcům vládního počínání v Bruseli, ale co na tom. Režim má moc - peníze, média a sílu včetně té policejní. Režim nechce rozlišit přistěhovalce podle náboženství a původu, režim nedokáže rozlišit příslušnost přistěhovalců ke státu či organizaci včetně radikálních islamistů. Nebojujme marné bitvy. Najděme dříve spojence.

Hovoříme o obraně tradičních hodnot. Islámský stát hájí ty své hodnoty také, a to popravami, vraždami, zneužíváním nevěřících a odpadlíků. Šibenice nepoužívá. Chtěli jsme svůj svět bránit. Nejde to. Již desítky let v tom brání naše vlastní státy a vlády. Připravme se na změny co nejlépe. V chalifátu Čechie dokážeme s našimi hodnotami přežít patrně lépe než oni. Trochu nám bude chybět vepřové, možná alkohol, avšak úroky, politikaření a vlezlá všudypřítomná sexualita nikoliv.

Zoufá svoboda, volnost i rovnost, ale třeba se tyto tři jevy nebo zjevení pro radost radikálům neomarxismu z pražské kavárny přijdou podívat na oslavu hrdosti stejnopohlavníků, tedy tzv. „Gaypride“ a potkají se tam třeba i s milovníky malých dětí a požehnají nějakým způsobem právě zde. Připravme tedy pro muslimské přistěhovalce pěkné přivítání. Pozvěme je, ať už je to skomírání bílé Evropy za námi. Oni dokáží svou práci dělat rychle. Se šibenicemi se neobtěžují. Řežou hlavy tupým nožem, kamenují, upalují – to jsou symboly nové doby, které jako budoucnost Evropy kdosi chystá. Třeba právě na Gaypride by se velmi hodilo přijít s takovou omluvou za šibenice a pozvánkou pro přistěhovalce.

Jakkoliv bychom vlajky Islámského státu okopírovat dokázali, režim umožňující jeho infiltraci i k nám je tak pokrytecký, že by nás za jejich držení nejspíš za podporu terorismu, jakkoli okatá by to byla ironie. Nedávejte tedy režimu nic zadarmo. Výzvy by tedy měly být méně adresné, například „Přijďte vyslanci islámu, vy si tady poradíte lépe, než my.“

Vzkaz by měl být zkrátka jasný - „Nelíbí se Vám alegorické šibenice pro vlastizrádce? Máte pravdu, je to kruté. Tak pardon za snahu. Nechme tedy řešení na islamistech, oni mají své metody rychlé, účinné a velmi nealegorické!“

Doslov k výzvě

Oč méně stíhá Národní myšlenka zveřejňovat studie, úvahy a zprávy, o to bedlivěji sleduje současné dění v nepřímo se hroutícím evrosvazu a přistěhovalectví ze zemí otevřeně rozvrácených do něj. Čím dál častěji shledáváme, že to, o čem jsme mluvili a psali my po minulých dvacet let a také původní Národní myšlenka již někdy před osmi až devíti desítkami let … se potvrzuje. A místo sepisování nových příspěvků by stačilo odkazovat na ty staré, ani na jedno však zatím nemáme kapacity. Snad proto, že vládními agenturami avizované přesuny z ruských účtů na propagandu proti evrosvazu (a tučnými rozpočty a granty neutralizované evropropagandou) se nám nějak vyhýbají a zmiňme i možnost, že současné Rusko na zbytečné činnosti penězi neplýtvá a „Západ“ si v tomto ohledu prostě vystačí sám. Někdy pro lepší propagandu prostě stačí lhát méně. Celou pravdu Rusové jistě také nezjevují, ale úroveň pokrytectví na Západě je předmětem dalších řádků.

Tématem roku 2015 se z chaosu a teroru občanských i mezistátních válek, předlužených států a snah bank znárodnit související ztráty a privatizovat zbylá aktiva a zisky stává přistěhovalectví. Ono to vše jistě souvisí, ale představa kvót státům evrosvazu pro příjem přistěhovalců tlačících se nyní z jihu a východu nejčastěji právě do předlužených zemí, je mobilizující. Trendem přistěhovalců je zbavit se dokladů, aby hostitelům mj. znemožnili ověřování příčiny žádosti o azyl a případné vracení azylanta. Přicházejí zprávy o způsobu boje islámského státu (zatím v Iráku a Levantě – Sýrii) kromě hromadných i jednotlivých poprav zastřelením, upálením či kamenováním využívajícím často právě samostatné jednotlivce k sebevražedným útokům ale i k dlouhodobé infiltraci „spících agentů“. V tom světle opravdu nevypadá nějak systémově řešení spočívající v řízení distribuce nekonečného proudu přistěhovalců ze států nezvládajících ochranu svých hranic. A premiér Slávek odjíždějíci k jednání s mandátem na jasné NE a vracející se s vítězným úsměvem, že se mu podařil vymínit vlastní výběr osob k přistěhování v rámci toho systému (a kvót) také nepřesvědčil. Přijíždějí bez dokladů. Vybírat je bude nejlépe někdo tak objektivní a zodpovědný jako agentura Člověk v tísni nebo snad rovnou Jiří Dienstbier coby šéf tak úspěšného „začleňování“. Nezbude, než se spolehnout na tvrzení daných osob a podklady úřadů přetížených, protože hranice nestřežících zejména jižních zemí snažících se zejména předat davy přistěhovalců dále. Tak nejspíš proto nepřesvědčili.

V červnu a červenci bylo zatím svoláno několik lidových táborů proti takovému postupu. Odpůrcům se „podařilo“ rozdělit se na dva hlavní proudy, možná se to podařilo i jejich odpůrcům, tedy příznivcům přistěhovalců a obecně pražské kavárny, nejspíš ale oběma dohromady. Zjednodušeně: Jedni jsou tzv. Konvičkovci (výběrově zmíněno xichtoknižní skupina „Islám v ČR nechceme“ se spiklenci proti Okamurovi z Úsvitu a například několika aktivisty Svobodných, ale ti nejspíš na zapřenou vlastní straně) – ti věří změně v rámci pravidel EU, vyčítají druhé skupině extrémismus, jde s nadsázkou o takové austroslavisty naší doby. Druhá skupina věří změnám jiného kalibru, otevřeně požaduje například vystoupení z EU, tvoří jí opět výběrově zmíněno Národní demokracie a další národovecké strany a organizace jako Generace identity. Mediálně vděčná na setkání druhé skupinky byla účast a „vajíčkování od protidemonstranta“ poslance Tomia Okamury, o jehož popřevratové straně zatím stěží uvádět nějaké charakteristiky. Dva dny po sobě zorganizovaly tyto skupiny dvě různá setkání. Přišly na české poměry nebývalé počty účastníků, u každé z akcí se odhady pohybovaly někde mezi pěti sty až tisícem osob. Druhá z uvedených skupin se přihlásila k většímu radikalismu i donesenými alegorickými šibenicemi a smyčkou, s níž vizuálně podpořil své argumenty šéf Národních demokratů A. B. Bartoš. U obou skupin zněly podobné argumenty – vlastní důchodce a nemocné necháváme dobročinnosti, nevěříme v ekonomickou pomoc právě od projektu Konec evropských národů. Přesto je rozkol těchto skupin zřetelný. Zase jako spor staro versus mladočeši, který jeden čas umožnil rakouským úřadům a českým Němcům pohodlně rozdělit, panovat a germanizovat v Čechii.

Je vlastně příznačné pro naši dobu, že hlavním tématem kritiky ze strany režimu (Vláda a bohatá média, dřívější název „hlavní proud“ ztrácí význam) se staly ty alegorické šibenice. Prý tohle k nám nepatří a policie měla zasáhnout. Příznačné pro výše popsané rozdělení protestujících skupin také je, že ke kritice alegorických symbolů se přidali i zástupci „Konvičkovců“ jinak volající po všeobecném spojení. Je to příznačné také pro to, že mediální pracovníci a jejich konzumenti si navykli pracovat více se symboly než s argumenty a podstatou věci. Argumenty v prvé řadě ani nehledají a v druhé řadě argumenty nejspíš vlastně ani nemají, jsou však zvyklí, že vítězí symboly. A síla peněz a represí, tu mají jistě také. Z toho vychází výše uvedená výzva.

Symbolika islámského státu je mocná. Poráží mocné režimy a může řešit i rozkoly. A když si náš režim hledá zástupné důvody k perzekuci a kritiku za ohrožení národní bezpečnosti a identity odmítá řešit a uznat, co může říci na pozvánku přistěhovalcům, ať tedy to trápení, lhaní a zmítání přijedou ukončit raději hned?


[Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.