Dnešní datum: 19. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Vari, Pehe, zemský škůdce!

Z domova

* Vari, Pehe, zemský škůdce!

Vydáno dne 25. 10. 2010

Pehe 3Na pátek 22. října svolal Jiří Pehe tiskovou konferenci k příležitosti vydání knihy "Klaus, portrét politika ve dvaceti obrazech". Protože také Peheho názory dlouhodobě formují a formulují generální linii tak zvané Pravdy a Lásky, rozhodl se výbor Akce D.O.S.T., že před bar Krásný ztráty, kde se konference konala, vyšle komorní delegaci, která nejen Jiřímu Pehemu připomene, že ne všichni s jeho léta trvajícím protistátním a protinárodním mudrováním souhlasí.

Vystoupení Akce D.O.S.T. vzbudilo pozornost všech účastníků konference a mnoha kolemjdoucích zahraničních turistů, kterým Ladislav Bátora, Petr Bahník, František Červenka a Alexandr Bátora na četná požádání ochotně překládali do italštiny, němčiny či angličtiny heslo "Vari, Pehe, zemský škůdce" a objasňovali jeho význam. Ve svěžím podzimním větru vlály v Náprstkově ulici také obvyklé prapory Akce D.O.S.T. a její místopředseda Petr Bahník oživil hodinku slávy p. Peheho dvěma žertovnými kresbami, což zaznamenala i některá média (viz například www.prvnizpravy.cz - „Zemský škůdce" Pehe představil knihu o Klausovi ).

A tak poklidnou atmosféru pátečního poledne ošklivě narušil jen MUDr. Martin Jan Stránský, který na předsedu Akce D.O.S.T. Ladislava Bátoru při odchodu z Krásných ztrát zařval na celou ulici: "To z vás bude mít Goebbels radost!"

Netušíme, jak k takovému stanovisku MUDr. Stránský došel a co se v jeho vždy zmatené hlavě v tu chvíli odehrávalo, ale na druhou stranu nás tento jeho krátký projev definitivně ubezpečil, že by měl už co nejdříve vyhledat odborníka, který by mu poradil: "A dost!"

Akce D.O.S.T.


[Akt. známka: 3,61 / Počet hlasů: 18] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.