Dnešní datum: 19. 10. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> U Varnsdorfu se bojuje (nejen) za Prahu

Z domova

* U Varnsdorfu se bojuje (nejen) za Prahu

Vydáno dne 14. 09. 2011

Následující výzva nám přišla mailem.

Varnsdorf - Prosíme o podporu

Vyjádřete prosím podporu Varnsdorfu.

Pošlete prosím dál tento E-mail , aby se lidé dozvěděli co se ve Varnsdorfu děje a něvěřili lžím v novinách a lžím z úst vládních představitelů. Vrcholem je proslov policejního vajdy Kubiceho a neuvěřitelný a skandální proslov Klause. Policejní vajda Kubice a jeho pražské gestapo chránilo cikány a masakrovalo Varnsdorfáky. Níže uvedené dva články a sekvence ve zkratce popisují co se ve Varnsdorfu dělo v sobotu 10.9. Pro další sekvence zadejte do vyhledávače youtube Varnsdorf demonstrace 10.9.

----------------------------------------

Videožurnál: Demonstrace ve Varnsdorfu 11. Září 2011 - 9:56 | Miroslav Nepravdy, tomu by odpovídalo i Kubiceho lhaní o tom, jak místní zůstali doma... Jen ze sebe dělá idiota, kdo chce, pravdy se dopátrá (díky Bohu za internet). Každopádně to, co předvádějí média (zejména veřejnoprávní ČT) je ubohost,která zasluhuje vyšetřování, jinak se vracíme hluboko před rok 89. Takže trochu jiný pohled, syrový, nesestříhaný.

Např. tady je ten krvežíznivý dav plný radikálů. To by bylo, abychom ten dav nerozdráždili, že?

Tenhle dav u divadla vypadal obzvlášť nebezpečně! Ale ani koňmo se ho nepodařilo patřičně rozvášnit...:

Co dodat, rozvášnili... Spokojeni, takhle to někdo potřebuje?

Občané na náměstí:

Informace z Varnsdorfu 11. Září 2011 - 9:39 | Miroslav Bylo nás tam 2000. Extremistů pár desítek. Nevěřte médiím, mají příkaz buď lhát nebo alespoň mlčet. Sobotní večer byl masakr. Prosíme o podporu a pomoc. V protestech budeme pokračovat dál, ale potřebujeme podporu z celé republiky. Snaží se nás umlčet. Cikáni to tu zde vnímají, že zvýšená přítomnost policie je tu proto, aby je chránila před námi. Proto se nyní již nestydí přepadávat i za bílého dne. Jsme zoufalí, musíme se bránit. Dnes v noci jsem mluvil s policisty z rumburského oddělení. Jsou nemilosrdně masírováni z pražského policejního vedení. Denně dostávají pokyny, jak mají umlčet protesty v regionu, je jim z toho zle, ale mají strach o místo. Místní policisté jsou´většinou s námi,ale musí poslouchat rozkazy z Prahy. A ty zní: "zlikvidovat tento zárodek možného problému, nesmí se to rozšířit po celé republice." Proto tu dohlíží i ministr Kubice, aby všechno proběhlo, jak má. Bijci z Prahy, středních Čech a také už z Moravy nám dnes v noci ukázali, jak se tato vláda hodlá vypořádat byť i jen s náznaky občanské nespoko´jenosti. Lidi, dnes bojujeme ve Varnsdorfu i za vás.... jestli nás zlikvidují, pak půjdou i po všech ostatních. Pomozte nám. Ve svých městech a obcích jistě máte svoje problémy. Dejte najevo, že chcete,aby byly řešeny. V roce 1989 to začalo v Teplicích. V roce 2011 to začíná ve Varnsdorfu. Nebo se vám líbí, co se na nás šije v parlamentu? Cikánský problém je jen špička ledovce.

Z diskuse ve Varnsdorfu 11. Září 2011 - 21:37 | Miroslav

Dobrý den vážení spoluobčané,

události včerejšího dne mne nutí k zamyšlení nad tím, o co tu vlastně jde.Už jenom přítomnost ministra Kubiceho, který vše pěkně sledoval u Sportu, jak jeho ovečky mlátí dav.A nebojím se říci,že většina v davu byli občané našeho města.To že na těžkooděnce zaútočili policejní provokatéři (rozumějte příslušníci PČR) se už nikde nedozvíte.Shodou okolností jsem se pohyboval večer po náměstí,když sem dorazila skupina asi 30ti lidí.Myslel jsem si nejdříve,že jsou to skini.Ale k mému překvapení se z nich vyklubala policejní jednotka,která si vesele vyprávěla o tom,jak se jim to podařilo pěkně rozjet. Další věcí bylo několik členů kriminální policie,kteří byli převlečení za novináře.Ale největší úder pro mne byl v restauraci v bývalých kasárnách.Po příjezdu policejního antonu,jeho posádka vystoupila,schovala se v prostoru čerpací stanice a jeden člen posádky šel objednat pivo!!!! Po jeho konzumaci opět posádka nasadila kukly,nasedla do antonu a s blikajícími majáky opět odjela lovit do města "extremisty". Ale co je mi opravdu na tom všem divné?To,že pan ministr jen tak náhodou řídí zásah policie. Že se tu najednou ukázal pan Liška s paní Peake a provokáteři od policie tu rozjíždějí zásah proti demonstrantům, pan Kubice jakoby náhodou ví, ve které zahradě byly schovány "zbraně"extremistů. Dále novináři,k terým se vždy hodilo kdejáké šustnutí u policie,najednou referují ve všech novinách a TV zpravodajstvích jako přez kopírák. Jen poznámenávám,že nesouhlasím s názory pana Vandase a nejsem ani příznivcem extremismu. Ale včerejší události mne jen utvrdily v tom,že tady jde někomu o potlačení protestů za každou cenu.Odkud vítr fouká a co za tím stojí,nechť si každý přebere sám.Přeji vám všem hezký zbytek dne.

Za podporu děkují Varnsdorfáci

--------------------------------------------------------------------------------

Přeposlat to co nejvíce lidem je to nejmenší co pro Vás můžem udělat ! To, že ve zpravodajství lžou bylo jasné i z některých záběrů, které unikly cenzuře!!!


[Akt. známka: 1,33 / Počet hlasů: 12] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.