Dnešní datum: 18. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Odjinud >> U nás máme vyvětráno!

Odjinud

* U nás máme vyvětráno!

Vydáno dne 24. 02. 2011

Tydlitátová Stalking aneb nebezpečné pronásledování

§ 354 trestního zákona: „Kdo jiného dlouhodobě pronásleduje tím, že vyhrožuje ublížením na zdraví nebo jinou újmou jemu nebo jeho osobám blízkým, vyhledává jeho osobní blízkost nebo jej sleduje, vytrvale jej prostřednictvím prostředků elektronických komunikací, písemně nebo jinak kontaktuje, omezuje jej v jeho obvyklém způsobu života, nebo zneužije jeho osobních údajů za účelem získání osobního nebo jiného kontaktu, a toto jednání je způsobilé vzbudit v něm důvodnou obavu o jeho život nebo zdraví či o život a zdraví osob jemu blízkých, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti. Odnětím svobody na šest měsíců až tři roky bude pachatel potrestán, spáchá- li uvedený čin vůči dítěti nebo těhotné ženě, se zbraní nebo nejméně se dvěma osobami.“

Vrchol tohoto protizákonného jednání vidím v uveřejnění článku na Národní myšlence dne 22.2. 2011 pod názvem „Máme blít krev?“ kde s uvedením jediné z kontextu vytržené věty zveřejnila osobní fotografii Věry Tydlitátové.

V souběhu s častým napadáním paní Tydlitátové, jak přímo ve článcích Národní myšlenky tak v součinnosti s jinými osobami, nemůže být pochyb o tom, že nejde o náhodu, ale přímo o organizovanou kampaň, naplňující skutkovou podstatu § 354 tr. zák. – nebezpečné pronásledování (stalking) v souběhu s § 209 tr. zák. poškozování cizích práv a § 11 právo ma ochranu osobnosti obč. zák. Šikovný advokát by neopoměl poukázat na předsednictví poškozené v Lize proti antisemitismu s tím, že jde o pronásledování z rasových důvodů.

Litera scripta manet a redakce Národní myšlenky se nevzdá své odpovědnosti účelovým tvrzením, že hanebný článek z 22. 5. 2010 „Odpusťme Věře Tydlitátové!“ a diskuzi k němu už smazala. Článek a diskuse, který svou vulgárností přesahuje všechno, co kdy bylo napsáno.Tolik sprostoty, nenávisti, arogance se tak hned nevidí.

Sám za sebe mluví výběr článků, který NM uveřejňuje hned pod titulním logem a heslem Nic než národ doporučuje k přečtení: DOČTETE SE JINDE:

KAM AŽ JE TYDLITÁTOVÁ SCHOPNÁ ZAJÍT? [Blog Adama Bartoše, 1.2.2011]

Proč Evropané nemají děti? Chudoba není tolerována! [blog.idnes, 16.1.2011]

Rozhovor se samolepkovým teroristou P. Vondrákem [Radicalboys, 10.1.2011]

KOUZELNÉ POČITADLO VĚRY T. [Slepecká hůl, 8.1.2011]

ZLOBA SLEČNY EULALIE ANEB VĚRA TYDLITÁTOVÁ bojující [Slepecká hůl, 4.1.2011]

Pánové z NM svůj svatý vlastenecký boj pod ochranou sv. Václava trochu přepískli a překročili meze únosnosti. Přesto pana Malouška i nadále považuji za slušného člověka a právě proto by měl ve své zvlčilé redakci trochu provětrat!

Plenkovič

Z blogu Františka Řeky přebrala rozveselená a načisto zvlčilá redakce


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.