Dnešní datum: 21. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Zahraničí >> Teror v Británii: kolikrát ještě ?

Zahraničí

* Teror v Británii: kolikrát ještě ?

Vydáno dne 02. 07. 2007

Islamiste Velká Británie zažla tragický víkend. V pátek bombové nálože v centru Londýna, v sobotu hořící vůz řítící se na terminál letiště v Glasgow, v neděli vyklizené Heathrow, v neděli před půlnocí opět další odpálené auto . Británie je ve stavu nejvyššího ohrožení. Vláda již v sobotu vyhlásila kritický stupeň, britský premiér Gordon Brown odsoudil terorismus coby "ďábělské jednání, které musí přestat". To všechno je hezké, ale kolikrát již to tu bylo? Média ani ne den po útocích již spekulují, zda útok není veden s cílem odstrašit nového premiéra, bezpečnostní experti překvapivě útoky vyhodnocují jako "činy teroristů". Nevidí podstatu problému, nebo jí nechtějí vidět?

Vláda již v sobotu vyhlásila kritický stupeň, britský premiér Gordon Brown odsoudil terorismus coby „ďábělské jednání, které musí přestat“. To všechno je hezké, ale kolikrát již to tu bylo? Média ani ne den po útocích již spekulují, zda útok není veden s cílem odstrašit nového premiéra, bezpečnostní experti překvapivě útoky vyhodnocují jako „činy teroristů“. Nevidí podstatu problému, nebo jí nechtějí vidět?

Schválně jsem si prošel zprávy většiny českých zásadních (ať už televizních, tiskových, nebo internetových) médií. Všechna informují o „teroristických činech“ bez jakékoli souvislosti, jakoby ty teroristické útoky byly snad páchány z prostého účelu spáchat teroristický útok. Televize patrně záměrně zamlčují původ atentátníků a hovoří pouze o „pravděpodobném napojení na Al-Kajdu“. Proč nepřiznáte, že útočí muslimové?

Dva roky od tragických londýnských útoků se prakticky nic nezměnilo. Úřady zdeformované zvrhlou politickou korektností si odmítají přiznat, že se (nejenom) jejich země pomalu, ale jistě ocitá pod neustále sílícím islamistckým terorem. Všude jim je ustupováno, školy ruší vánoční výzdobu, aby neurážely muslimy, politici jsou stíháni za projevy varující před sílícím a neustále se radikalizujícím islámem, dokonce předseda britské „Konzervativní“ strany (té, která zrodila mimo jiné Enocha Powella), říká, že spojení slov „islámský“ a „terorismus“, je rasistické. Jak se chceme bránit terorismu, když si nevážíme sebe sama?

V atmosféře politické korektnosti, hledání cesty, jak „mírumilovným“ muslimským občanům ještě zpříjemnit pobyt ve stále ještě nedostatečně multikulturní společnosti a řešení nesmyslných problémů utíká čas, zatímco islamisté ve svých modlitebnách a mešitách (nezřídka postavených v rámci multikulturní solidarity z peněz daňových poplatníků), mešitách, kde se samozřejmě všichni oddávají míru, pokoji a rozjímání, kují své smrtonosné plány. Za ty dva roky od útoků na londýnské metro britská policie zabránila bezpočtu bombových a jiných útoků, které mohly mít velice tragické následky. Přes veškeré nasazení, úsilí a nezměrnou odvahu britských policistů, může však Británie hovořit o štěstí, že tyto útoky realizovány nebyly. Dnes mohou islamisté zaútočit prakticky kdekoli, není šance jim v čemkoli zabránit.

A proto, dokud si neuvědomíme pravou podstatu problému, dokud nedojdeme ke zjištění, že multikulturalismus selhal, že cesta politiky bezbřehé imigrace není to pravé, že politická korektnost rozežírá naší morálku a podkopává základy naší bezpečnosti, nikdy se nebudeme teroru schopni adekvátně bránit. Jen jestli už dnes není pozdě.

[Akt. známka: 4,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Karel Kaiser | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.