Dnešní datum: 18. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Šluknovské nepokoje jsou důsledkem nespravedlivého státu a liberální politiky

Z domova

* Šluknovské nepokoje jsou důsledkem nespravedlivého státu a liberální politiky

Vydáno dne 28. 09. 2011

Prasata Konzervativní platforma Koruny České se plně staví za vyjádření senátora Jiřího Čunka k sociálně vyhrocené situaci ve Varnsdorfu. Situace, jak ji popsal 22. září při vystoupení na zasedání městského zastupitelstva, celospolečensky reflektuje reálný stav. Souhlasíme s jeho míněním, že problém nemůže vyřešit město samo, ani vládní Agentura pro sociální začleňování. Na jedné straně vláda zcela v duchu EU realizuje kontraproduktivní politiku sociálních dávek, která nejenže umožňuje příživnický způsob života, ale počet lidí, kteří parazitují na ostatních občanech, ještě rozšiřuje, a na druhé straně vkládá další nemalé prostředky do činnosti nejrůznějších agentur, včetně té vlastní. Touto multikulturní politikou vláda likviduje u svých klientů zbytky respektu k většinové společnosti a v důsledku je utvrzuje v přesvědčení, že parazitní způsob života je oprávněný. Tyto sociálně inženýrské ideologicky podmíněné způsoby řešení sociálních problémů prokázaly svou neschopnost již za minulého režimu a nyní jsou k nám opět importovány z EU v podobě multikulturalismu a pseudohumanistických teorií.

Raději konečně přezkoumejme sociální politiku státu velmi štědrou na dávky a pomáhejme pouze těm, kteří z objektivních důvodů nemohou pracovat. Přestaňme užívat politický korektní newspeak, který převážně obviňuje z rasismu ty nepravé. Za současné problémy po předchozím komunistickém rozbití tradičních struktur je totiž ve vysoké míře zodpovědná současná liberální politická reprezentace. To ona podporuje mravní relativismus, rozbíjí tradiční systém hodnot a vytváří tak nespravedlivou společnost, přičemž je zřejmé, že amorální společnost nemůže být společností svobodnou.

V této souvislosti jsme však zároveň zaskočeni postojem pana prezidenta, který nevybočil z většinového názorového spektra. Chápeme sice jeho výzvu k uklidnění situace, neboť problémy skutečně nelze řešit na ulici pěstmi, ale postrádali jsme z jeho strany jasnou podporu těm, kteří pracují, platí daně a respektují zákony České republiky. Považujeme to za zbytečně promarněnou šanci.

Konzervativní platforma Koruny České vyjadřuje svou podporu všem obyvatelům Šluknovska i dalším místům, ve kterých problémy zatím jen doutnají. Zároveň jsme přesvědčeni, že oběťmi nespravedlivé sociální politiky jsou všichni občané této země, občany cikánského etnika nevyjímaje.

Konzervativní platforma Koruny České


[Akt. známka: 1,57 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.