Dnešní datum: 15. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Slovo šéfredaktora k případu Tobiáš

Z domova

* Slovo šéfredaktora k případu Tobiáš

Vydáno dne 31. 08. 2006

Freedom of speech Milan Tobiáš stál za policejním kordonem a natáčel průběh zásahu policie proti demonstraci před velvyslanectvím Izraele. Milan Tobiáš se nevláčel s transparentem ani s malými dětmi, držel se policejních pokynů, neválel se po zemi, hystericky neječel, že mu lámou ruku a jeho přátelé se s gustem a rozběhem nestrefovali špičkami vycházkových polobotek do zadnic zasahujících mužů zákona. Přesto se stal Milan Tobiáš celonárodním vyvrhelem, předem odsouzenou tváří titulních stránek největších českých deníků, přesto přišel o práci a se služebním bytem i o svůj domov. Dlouholetá kariéra úspěšného muže je ze dne na den v troskách.

Kateřina Jacques, to je jiná káva. Příslušnost k ušlechtilé nadřazené rase politicky korektních politiků a vysoce postavených státních ouřadů zaručuje zdá se mnohem větší rozsah práv jaksi automaticky. Upozorni na sebe, provokuj, dělej ze sebe kašpara, neboj se překročit zákon! Novinářská klika tě podrží, volič tě při volbách zakroužkuje.

Já už ale dávno ztratil víru v jakýkoli rovný přístup před zákonem. Milane Tobiáši, jsem s tebou. To, co se stalo tobě, může zítra potkat kohokoli z nás, kdo se denně neplazíme po čtyřech: konzervativce, integrální katolíky, tradicionalisty, odpůrce Evropské unie, odpůrce imigrace. Nemusíme nic provést. Prostě se jednou ze dne na den můžeme znelíbit. Na každý takový útok však musí být odpovězeno protiútokem; žádný zákonný prostředek není přitom dost tvrdý, aby nemohl být použit. Vzhůru do boje!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.