Dnešní datum: 21. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Reportáže >> Reportáž z demonstrace

Reportáže

* Reportáž z demonstrace

Vydáno dne 15. 12. 2011

Včera pod pláštíkem večera se sešla malá, několik desítek hlav čítající skupinka plíživých kontrarevolucionářů u pomníku zhacení první myšlenky sjednocené Evropy na pražském Klárově.

Národní myšlenka se od shromáždění samozvanců a renegátů distancuje, neboť nám tedy fakt D.O.S.T. vadí, jak nepěkně se skupinka chovala k stranám a vládě. Rozhodně odmítáme podlé a vulgární útoky na zástupy slušných českých demokratů, ke kterým docházelo v projevech shromážděných renegátů předně na naše nenárodní vůdčí demokraty, jako jsou pan Kalousek, pan Besser, pan Dolejš, pan Sobotka, pan Havel či Jeho Jasnost Karel kníže Schwarzenberg. To bychom si radši vlastnoručně od vlastních úst těch devadesát mld. Kč urvali a těmhle moc milým a Čechy a Češkami moc milovaným antifascistům a vůbec velmi slušným politikům, kteří ani na vteřinu nekandidovali za Národní stranu, to bychom jim radši vlastnoručně v mírném lokajském předklonu a na stříbrným podnose těch devadesát mld. Kč přinesli.

Aby mohli spolu se svými kamarády ještě lépe a účinněji do těch českých hlav a tělíček rvát bilderbergovské jedy prostřednictvím televisního a rozhlasového „veřejnoprávního“ vysílání, prostřednictvím novin, zubních past s fluoridem, náhražkových potravin jakostí odpovídajícím poslednímu roku války, hexavakcín a kdoví čeho ještě. A konečně nás mohli vmanipulovat do války s Irákem, Libyí, Sýrií, Afghánistánem, Íránem, Čínou a Ruskem.

Sláva Vlastě! Nic než vyvolený národ! Pravda vítězi, běda poraženým!


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Maloušek | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.