Dnešní datum: 15. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Informace >> Pozvánka na vernisáž výstavy Totalita v Evropě a panelovou diskusi Zabíjení na hranicích – zločin proti lidskosti

* Pozvánka na vernisáž výstavy Totalita v Evropě a panelovou diskusi Zabíjení na hranicích – zločin proti lidskosti

Vydáno dne 25. 02. 2013

Ústav pro studium totalitních režimů Vás srdečně zve na vernisáž mezinárodní putovní výstavy Totalita v Evropě, která se bude konat v rámci festivalu MENE TEKEL v úterý dne 26.2.2013 od 15.00 na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze 1, nám. Curieových 7.

Na vernisáži vystoupí děkan Právnické fakulty pan prof. JUDr. Aleš Gerloch, CSc., ředitel Ústavu pro studium totalitních režimů pan Mgr. Daniel Herman, prezident Platformy evropské paměti a svědomí pan Göran Lindblad a bývalá disidentka z Lotyšska, europoslankyně paní Sandra Kalniete, předsedkyně skupiny „Usmíření evropských dějin“ v Evropském parlamentu.

Výstava potrvá do 08.03.2013.

Dále si Vás dovolujeme srdečně pozvat na panelovou diskusi na téma Zabíjení na hranicích – zločin proti lidskosti, kterou pořádají Platforma evropské paměti a svědomí a Spolek českých právníků Všehrd jako doprovodnou akci k výstavě dne 6. 3. 2013 od 16 hodin na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v místnosti č. 101.

Jako panelisté vystoupí specialista na historii práva pan prof. JUDr. Jan Kuklík, ;DrSc., odborník na mezinárodní právo pan prof. JUDr. Pavel Šturma, DrSc., pan Václav Krbeček, oběť střelby na hranicích, a pan Miroslav Lehký, bývalý pracovník odboru vyšetřování ÚDV a předseda poradního kolegia ředitele ÚSTR. Diskusi bude moderovat novinář MfD pan Luděk Navara.


Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.