Dnešní datum: 20. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Pavel Eicher opět lže

Z domova

* Pavel Eicher opět lže

Vydáno dne 29. 04. 2008

Hajlujici zmrd Redaktor Mladé fronty DNES a spolupracovník násilnické Antifašistické akce Pavel Eichler, který si nedávno vysloužil oprávněný posměch kvůli své neonacistické minulosti a mediálnímu napadání jiných z nesmyslných důvodů, opět dokazuje, že je třeba brát informace z MF DNES obvykle pouze jako pozoruhodnou ukázku mediální propagandy, nikoliv věrohodný zdroj informací.

Eichler ve svém textu nepravdivě tvrdí, že výzkum STEMu ukázal, že Češi mají nejhorší vztah k Srbsku a Kosovu. Skutečnost je ovčem taková, že Kosovo se v oblíbenosti umístilo na posledním místě a Srbsko s velkým odstupem o čtyři místa před ním. Milan Smiljanić ve svém článku Eichlerovu manipulaci odhalil. Je však možné, že pokud budou novináři pokračovat v tomto druhu lživé propagandy, stanou se časem výmysly různých Eichlerů pravdou. Ve svém článku Eichler též fantazíruje i o svých oblíbených „pravicových extremistech“, tentokráte o Maďarské gardě, ale co od tohoto autora čekat jiného.

Aby nedošlo k omylu, rozhodně si nemyslím, že jsou Srbové nekritizovatelní, například jejich válku s Chorvaty považuji za jednu z největších tragédií novodobých evropských dějin, ale manipulace některých česky psaných masmédií zaměřené proti Srbsku a ve prospěch kosovské nezávislosti už přesahují veškeré meze.

Zdroj: blog autora


[Akt. známka: 1,08 / Počet hlasů: 12] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jakub Malinovský | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.