Dnešní datum: 23. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Obrázky >> Omluva za všechny drobné

Obrázky

* Omluva za všechny drobné

Vydáno dne 21. 04. 2014

Pohledat mezi našimi novináři fundovaného a seriózního autora je úkol hodný hledače pokladů. Úkol pro Josefa Mužíka nebo Helmuta Gaensela. Nezklamal ani deník E15, který v článku „Přehlídka odepsaných“ z pera komentátora Davide Klimeše si bere na paškál také Českou Suverenitu a jmenovitě Ing. Janu Bošošíkovou.

Autor se drze uchyluje k nepravdivému a zavádějícímu tvrzení: „Janě Bobošíkové nestačil výprask ve sněmovních volbách a ráda by se po letech vrátila do Štrasburku.“ Nejen, že nezaznamenal změnu ve vedení České Suverenity, ale neověřil si ani seznam kandidátů, který je dostupný na webu VOLBY.CZ provozovaného Českým statistickým úřadem. Pro novináře celkem ostudné a neprofesionální…

Česká Suverenita a předsedkyně strany Mgr. Jana Volfová se logicky obrátila na deník E15 se žádostí o omluvu a uvedení věcí na pravou míru. Výsledkem bylo miniaturní čtyřřádkové sdělení, kde se praví, že Českou Suverenitu vede do provoleb Jana Volfová a Jana Bobošíková v nich nekandiduje. Vlk se nažral a koza zůstala celá, neboť původní komentář zabral skoro polovinu stránky. Korektní médium by automaticky dotčenému subjektu dalo stejný prostor na vyjádření bez toho, aby o to bylo požádáno. Jsme bohužel v podmínkách české mediokracie, kdy navíc drtivá většina tisku náleží zahraničnímu, převážně německému kapitálu. Svědectví o tom vydal dnes již zesnulý historik Bořivoj Čelovský. Jeho kniha se jmenuje „Konec českého tisku“ (Ostrava, 2002). V prvním vydání z roku 2001 ještě s otazníkem. Možná, že právě proto je terčem denunciace strana hájící české národní zájmy.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Kopal | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.