Dnešní datum: 20. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Neférový útok na prezidenta

Z domova

* Neférový útok na prezidenta

Vydáno dne 21. 07. 2005

Článek "Klaus děkuje extrémistům" v Lidových novinách z 22. 7. 2005 opět ukázal nedostatek elementární slušnosti a politické kultury odpůrců Hradu. Nadpis článku ve spojení se stránkou následující, která píše o umění diktátorů, je ukázkou jemné psychologické manipulace tzv. eurooptimistů, kteří se snaží diskreditovat jakýkoliv názor, který odporuje jejich vizi světa. Pan prezident je kritizován za to, že poděkoval politické straně Národní sjednocení za dopis, kterým se jej zastala v době, kdy byl dvěma europoslanci nevybíravě napaden. Tím ukázal, že mu není cizí elementární slušnost.

Velice neférově působí tvrzení LN, že NSJ je stranou vycházející z fašismu. Není tomu tak, jak se každý může přesvědčit na jejích internetových stránkách.

Nevím co je fašistického na heslu "Cizí nechceme, svoje nedáme!", kterým se tato strana prezentuje. Snahy po zavedení trestu smrti, o kterých LN píší ve spojení s NSJ, jsou legitimním názorem, který dle některých průzkumů sdílí značné množství obyvatelstva obtěžované narůstající kriminalitou. Odpor k trestu smrti je záležitostí spíše některých politiků, než běžných občanů.

Těší mne, že NSJ vychází z katolictví a hodlá uplatňovat jeho zásady ve své politice. Lidové noviny se prezentují jako nezávislý deník. Účelové nepravdy o ultrapravicovosti, fašismu a extrémismu, kydané na prezidenta a NSJ, svědčí spíše o zaujatosti ve prospěch německých vlastníků a rozpadajícího se evropského socialistického snu.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Ondřej Karták | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.