Dnešní datum: 18. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Ceny E. Moravce >> Návrhy na udělení Ceny Emanuela Moravce za třetí čtvrtletí

Ceny E. Moravce

* Návrhy na udělení Ceny Emanuela Moravce za třetí čtvrtletí

Vydáno dne 03. 09. 2012

Bohužel, bude opět z čeho vybírat. Dorazily znovu tři precizně odůvodněné návrhy, ze kterých mohou vážení čtenáři našeho webu zvolit držitele Ceny Emanuela Moravce za třetí čtvrtletí.

První návrh zaslal pan Ondřej Karták:

Navrhuji na udělení Ceny Emanuela Moravce mgr. Martina Sladkého, zaměstnance archivu biskupství litoměřického.

Aktivity tohoto pána souvisejí s webem www.strelci.webnode.cz Cílem jim preferovaného střeleckého spolku je dle preambule stanov následující: Střelecký spolek pod ochranou zemského patrona sv. Václava, je výběrový spolek katolických křesťanů, který chce podporovat snahy o plné převzetí moci legitimním panovníkem z arcidomu Rakouského (...). Více zde: http://strelci.webnode.cz/o-nas/.

Kandidát hájí zájmy němectva v ČR pod záminkou "katolického" monarchismu. Na veřejnosti chodí v různých maškarních převlecích jak plyne z fotografií na uvedeném webu, které vyjadřují jeho srdečný vztah k němectvu, zejména němectvu, které bylo odsunuto z pohraničí Čech, Moravy a Slezska poté, co se jeho značná část přihlásila k německému nacionálnímu socialismu, jehož plány na ovládnutí této země vycházely ze staletých tradic německých kolonizátorů.

Kandidát je představitelem typického kolaboranta podobně jako Emanuel Moravec.

Ačkoliv se nejedná o velkou politickou osobnost, považuji kandidáta za vhodného proto, že právě takoví malí kolaboranti jsou nezbytnou oporou těch cizáků, kteří mají zájem tuto zemi ekonomicky, politicky a kulturně ovládnout.

Druhý návrh zaslal pan Petr Sedláček:

Dalším držitelem této ceny hanby by se měl stát Miroslav Kalousek, a to za mafiánskou likvidaci naší armády, která má za důsledek naprostou ztrátu obranyschopnosti naší vlasti, dále za prokázanou bezrozměrnou pitomost při vedení resortu financí a EUrohujerství. V tomto škodlivém a vlastizrádném díle pokračuje nadále jako ministr vlády a člen vedení uměle vytvořené politické entity známé jako TOP 09, která se maskuje pod pravicovou tváří, čímž dobré jméno pravice ničí.

Všechny uvedené skutečnosti mají za důsledek rozvrat a likvidaci naší národní i státní suverenity i rozklad republiky jako takové.

(Původně jsem chtěl navrhnout premiéra Nečase, ale Emanuel Moravec i přesto, že byl jen těžko překonatelným zločincem, tak na rozdíl od Nečase nebyl zbabělcem. Nečas prostě na tuto cenu objektivně nemá.)

Poslední návrh pak zaslal pan Jan Maloušek:

Navrhuji udělit Cenu Emanuela Moravce za odpornou kolaboraci s kruhy a názory, směřujícími k rozkladu českého národa a státu, Občanské demokratické straně. Jejím posledním, ovšem příznačným, projevem protinárodního, protistátního a protispolečenského působení je návrh na úpravu zákona o matrikách, ve kterém navrhuje (zatím "jen" možnost) vypustit příponu -ová u ženských jmen. (Blíže zde: http://www.novinky.cz/domaci/276787-politici-ods-broji-proti-koncovce-ova.html) Co na tom, že pak nepůjdou česká jména (sic!) v českém jazyku skloňovat? Vždyť důležitější je vymyslit cokoli protičeského, třeba by šlo o sebevětší kravinu. ODS, strana halící se do občanského, liberálního a pravicového hávu, tím opět názorně ukazuje, že je jen nejhlubší a nejsmradlavější žumpa plná protinárodních nenávistníků, sociálních inženýrů, poblouzněných utopistů, především však ta nejhorší vlastizrádná strana, ta nejzaprodanější kolaborantská banda a ta nejzatracenější sebranka protičesky smýšlejících zrádců a slabomyslných nezodpovědných lidí, nevidících dál než za příští volební období.

Konkurence to je opravdu těžká. Věříme však, že mezi návrhy dobře vyberete, kdo si zaslouží být „poctěn" cenou, jež nese jméno nejznámějšího zemského škůdce. V tom Vám přejeme hodně zdaru.

O projektu více zde.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.