Dnešní datum: 19. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Jasný důkaz!

Z domova

* Jasný důkaz!

Vydáno dne 31. 08. 2007

Rudoch Poté, kdy byla zveřejněna pozvánka na veřejné shromáždění proti zeleno-rudé totalitě , které se koná již zítra, několik diskutujících se na tomto webu vyjádřilo tak, že akce je zbytečná. Prý žádná zeleno-rudá koalice nefunguje ani neexistuje, zelení jsou součástí vlády tzv. pravého středu a měli bychom prý raději demonstrovat ne před sídlem Strany zelených, ale před Lidovým domem nebo před sekretariátem KSČM.

Před sídlem KSČM jsme již několikrát demonstrovali a když se zítra sejdeme před sídlem Strany zelených, bude to v podstatě totéž, jako bychom byli před sociálně demokratickým Lidovým domem. Upozorníme totiž na jedno z chapadel zeleno-rudé aliance. To, že ostatní chapadla pak vylezou sama, se ukázalo v posledních dnech, kdy Mladí sociální demokraté spolu s Mladými zelenými a trockisty ze Socialistické solidarity oznámili záměr narušit naše shromáždění. Zeleno-rudá koalice tedy zcela evidentně existuje a funguje!

Zeleno-rudá koalice má nejenom společné politické zájmy jako najít prezidentského kandidáta proti Václavu Klausovi, ale má i společné nepřátele. Jejich nepřáteli jsme my, příslušníci národní opozice. Náš jasně vyjádřený odpor proti jejich chystané totalitě rudé i zelené soudruhy znervózňuje, ale také je ještě více spojuje.

Přestože my jsme nikdy nenarušovali jejich akce s tím, že místo nějakých mediálních komedií dokážeme svoje názory a cíle propagovat na akcích vlastních, soudruzi se snaží všechna naše shromáždění narušovat. Mají zřejmě strach z toho, že je veřejně upozorňováno na jejich, zatím zčásti ukrývané, spojení a ideovou příbuznost a blízkost. Strach z našich idejí je přivádí přímo ke zběsilosti, která se, protože se zatím nemůže naplno projevit, mění v hysterii.

Zítra se proto sejdeme my, kteří nejsme ochotni tolerovat nástup zeleno-rudé totality. Protestujeme proti jejich snahám o podmanění si policejních složek. Protestujeme proti jejich legislativním snahám po silnějším šmírování našeho soukromí pod průhlednými a hloupými záminkami. Protestujeme proti zaplavování naší země ekonomickými imigranty, proti zrovnoprávňování zvrhlíků a dalším veřejně deklarovaným cílům zeleno-rudé koalice.

Přijdeme hájit právo našeho národa na suverénní rozhodování o svém osudu a o budoucnosti naší země, přijdeme hájit naše tradice, naši kulturu a morální hodnoty. Nejde o to, zda je či není dobré a vhodné podpořit policistu či policii, důležité je veřejně a nahlas vyjádřit odpor vůči těm, kteří nás všechny nenávidí.

Nemusíte přijít podpořit nás, stačí, když přijdete vyjádřit svůj odpor proti sešikovaným řadám zeleno-rudých uchvatitelů naší svobody. Proti nám budou stát spojené šiky socialistů, zelených, trockistů, komunistů a anarchistů. Oni všichni moc dobře vědí, že je spojuje nejen myšlenková a ideová blízkost, ale i strach z našich idejí, z ideálu národní i osobní svobody. Jen na nás všech záleží, jestli odpor proti jejich totalitě zítra vyjádří dvacet, padesát, sto či pět set lidí. Jde nejenom o boj o naši budoucnost, ale i o čisté svědomí před našimi dětmi a dalšími generacemi, abychom jednou mohli, snad i alibisticky, říci, že my jsme jim alespoň vzdorovali a ne že jsme tam nebyli, protože jsme s tímhle a s tímhle nesouhlasili.

Nemusíte s námi plně souhlasit, ale zeleno-rudé po tom, kdy zcela ovládnou náš stát a společnost, budete muset poslouchat všichni a ve všem! Každý teď může ukázat, kde skutečně stojí!!


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: David Macháček | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.