Dnešní datum: 23. 08. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Fejetony a básně >> Důkaz o potřebě trestu smrti

Fejetony a básně

* Důkaz o potřebě trestu smrti

Vydáno dne 04. 10. 2000

Kájínek je venku. Vrah, kterému byli prokázány dvě nájemné vraždy je na svobodě. Je to jistě velké nebezpečí pro celou společnost. Prokázány mu byly vraždy dvě, ale kolik mu jich prokázáno nebylo?

Poté, co byl odsouzen k doživotnímu vězení, což je nejvyšší možný trest jaký je v naší zemi možno udělit, vzkázal na adresu všech, kteří se podíleli na tom, že skončil ve vězení, že uteče a všechny zabije. První část svého slibu již splnil. Kájínek je na útěku schopen všeho, k doživotnímu vězení odsouzen byl, nic horšího ho již potkat nemůže.

A zde je jednoznačný důkaz o potřebě trestu smrti. Pokud by Kájínek byl odsouzen k trestu smrti, byl by dnes zakopán hluboko v zemi a neohrožoval by veřejnost. Různí pseudohumanisté a rádoby ochránci lidských práv, by se měli stydět, protože na nebezpečí, které dnes obchází naši zemi se nepřímo podíleli.

Doufám, že bude Kájínek brzy dopaden a nebude zbytečně souzen za útěk, protože žádný trest už v naší zemi není trestem. Je nositelem toho nejvyššího, který mohl dostat. Trest smrti jistě není strašákem pro někoho s takto nebezpečným chováním, ale je jistotou pro veřejnost, že pokud někdo takto nebezpečný je, stačí ho dopadnout jednou a příště již stejné nebezpečí nehrozí, protože bude usmrcen. Trest smrti má účel jediný, 100% ochránit veřejnost. Obnovme trest smrti!


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jakub Košíček | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.