Dnešní datum: 17. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Dětské hrátky

* Dětské hrátky

Vydáno dne 23. 02. 2009

Černoch Praha 2. V úterý odpoledne jeden pubescentní lump vytáhl nůž na druhého. Holt už i výrostci na základní škole řeší své spory obdobně jako čeští kolotočáři - totiž jako podnikatelé.

Ovšem výrostek s nožem v ruce jest černochem, kdežto ten, jehož chtěl bodnout, naopak bílým rasistou, a jak se útočník vyjádřil, jsou rasisty také ti, kdo mu v jeho činu zabránili.

Učí se hoch rychle, jak lze řešit problémy. Následujícího dne tedy řekl té bílé rasistce, tedy učitelce (po česku řečeno), která toho dne měla dozor, že když mu překazila jeho čin, vzal si nyní s sebou pistoli a zastřelí ji za to. Stejně jsou to všichni jen rasisté. Vedení školy se k případu postavilo následovně - bílý provokatér dostává ředitelskou důtku a černý chudáček si zaslouží více lásky a porozumění.

Aby toho nebylo málo, přišla do školy i matka dotyčného černého školáka a učitelka jí vytáhla onoho bílého žáka ze třídy, aby mu matinka mohla po libosti vynadat. Její synek zůstane nepotrestán, on je přece obětí. Vytahovat nože je někde obvyklá reakce a norma chování. Jak se zdá, tento zvyk se uchytí i na této škole, jest to zcela v pořádku, tedy pokud jste černochem.

Jméno autora a konkrétní věcné okolnosti případu jsou redakci známy, leč z pochopitelných důvodů nejsou zveřejněny


Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.