Dnešní datum: 17. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Demonstrace Vlastenecké Fronty v Praze

Z domova

* Demonstrace Vlastenecké Fronty v Praze

Vydáno dne 07. 01. 2007

Vlastenecká Fronta Vás zve na veřejné shromáždění, jehož cílem je odmítnutí snah tzv. mezinárodního demokratického společenství zasahovat do parlamentních voleb v Srbsku. Ohlášená demonstrace se koná v pátek 19. ledna 2007 před srbským velvyslanectvím v Praze, Mostecká 15 (viz mapa) a to od 17:00 hodin. Nejlepší spojení na místo konání je ze stanice metra A Malostranská jednu stanici tramvají do zastávky Malostranské náměstí.

Dne 21. ledna 2007 se v Srbsku konají předčasné parlamentní volby, jejichž jasným favoritem je národovecká Srbská radikální strana. Tzv. mezinárodní společenství se nacionalismu a jeho veřejných úspěchů obává a všemi možnými prostředky se proti němu snaží bojovat. Vrcholný orgán světovlády, OSN, kvůli strachu z úspěchu nacionalistů v srbských volbách dokonce odsunulo své rozhodování o statutu srbského Kosova. Mají totiž oprávněný strach, že jejich promuslimské rozhodnutí přinese Srbské radikální straně jenom další podporu.

Cílem snažení nás, českých národovců, je vláda svobodného českého národa v českých zemích. A totéž, vládu svobodného národa ve svobodném a celistvém státě, přejeme i bratrskému národu srbskému. Úspěch národní myšlenky v Srbsku je i úspěchem naším, důkazem toho, že idea vlastenectví, svobody a řádu není mrtvá. Ba naopak, ona je na postupu!

Mezinárodní demoliberálové se bojí už i své modly – voleb. Jejich čas se nachyluje!

Více informací: vfpraha@centrum.cz, 606 351 798.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Vlastenecká fronta | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.