Dnešní datum: 15. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Informace >> Demonstrace proti zelené totalitě!

* Demonstrace proti zelené totalitě!

Vydáno dne 06. 08. 2007

Vlastenecká fronta Národní sjednocení a Vlastenecká Fronta Vás zvou 1. září 2007 do Prahy na protest proti nastupující zeleno-rudé totalitě. Pod pláštíkem líbivých hesel o ochraně životního prostředí opět natahuje neomarxistická hydra svá chapadla po naší svobodě a snaží se nám diktovat, jak máme žít. Nesouhlasíte s tím? Přijďte to, spolu s námi, vyjádřit v sobotu prvního záři do Prahy!

První část akce proti zelené totalitě začíná ve 13:00 na Karlově náměstí (na rohu ulic U nemocnice a Vyšehradská), kde si připomene policistu Tomáše Čermáka, který se po svém zásahu na tomto místě stal jednou z prvních obětí plíživé zelené totality a byl, po silném politickém tlaku, zrazen svými nadřízenými.

Pietní akt za Tomáše Čermáka, oběť zelené totality, začíná ve 13:00 a na místo konání se nejlépe dostanete metrem linky B, stanice Karlovo náměstí (výstup směr Karlovo náměstí) nebo tramvají do stanice Moráň (tramvaje číslo 3, 4, 10, 14, 16, 18 nebo 24).

Druhá část se bude od 14:30 konat před sídlem Strany zelených v Ostrovní ulici (sem se nejlépe dostanete tramvají linky 6, 9, 17, 18, 21, 22, nebo 23 do zastávky Národní divadlo). Zde vyjádříme svůj názor na tuto neomarxistickou stranu, na její praktiky a evidentní totalitní úmysly.

Za svobodu proti zeleno-rudé totalitě!

Transparenty upozorňující na rudou podstatu Strany zelených a její totalitní choutky jsou vítány. Během obou akcí dbejte pokynů pořadatelů.

Těšíme se na Vaši účast.

V případě dotazů kontaktujte pořadatele na e-mailové adrese: vfpraha@centrum.cz nebo na telefonu 602 447 688.


Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.