Dnešní datum: 21. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Čert vás vem, extrémní surovci!

Z domova

* Čert vás vem, extrémní surovci!

Vydáno dne 18. 08. 2007

Jacques dela bordel Městské státní zastupitelství obžalovalo bývalého policistu Tomáše Čermáka. Důvodem je údajné „brutální napadení“ zelené poslankyně loni na prvomájové demonstraci. Nestačí tedy dehonestace Čermákovy osobnosti, nestačí konec jeho kariéry po vyhazovu z práce, je nutné jej pronásledovat dál. I když obvodní žalobci Čermákovo stíhání zastavili, státní zástupkyně pro Prahu 1 jej nedávno obnovila. Kateřina Jacques se prý cítí poškozena. Zajímalo by mě čím.

Pravda je taková, že Tomáš Čermák Jacques nijak nenapadl, pouze jí vyzval k předložení dokladů a když zmiňovaná dáma několikrát odmítla, použil proti ní donucovacích prostředků. Z několikrát odvysílaných televizních záběrů je jasné, že ji nijak neuhodil, ani jinak neublížil.

Je zajímavé, že Jacques těsně po incidentu hovořila o tom, jak byla i na policejní stanici následně bita a ponižována. Tato obvinění byla posléze vyvrácena jako lež a nesmysl. Zaráží mě, že tento fakt média přešla, jako by se nic nedělo. Stejně, jako bylo ticho po pěšině v případě zeleného kolegy Pence, který Čermáka nakopl tak silně do oblasti hýždí, že policista několik týdnů nemohl pořádně chodit.

Obávám se, že Tomáš Čermák je jen další obětí, odstraněnou z cesty samozvanými „ochránci demokracie“. Všimněme si, jak média automaticky hovoří o „surovém napadení“, nebo „extremistické akci“, v případě demonstrace, chystané na Čermákovu podporu, která má proběhnout v Praze 1. září. Patrně jsme svědky vzniku „nové třídy“, projevíte-li nesouhlas s uvědomělými politiky a ještě uvědomělejšími ochránci lidských práv typu Kateřiny Jacques, nebo nedej bože provedete něco, co bude z jejich strany považováno za „napadení“, k čertu s vámi, surovci a extremisté!

Česká veřejnost má jednu velmi nepříjemnou vlastnost, zapomíná všechno to, co jí média denně neservírují na talíři. Ale kdyby nezapomínala, tak si možná vzpomene, kdo je neustále v centru dění všemožných potíží, kdo napadá své sousedy, kdo se v mládí účastnil demonstrací pokrokově násilnické organizace Ya Basta… Pak by jí možná vrtalo hlavou, že „extremním“ je zde možná někdo jiný…

Autor je ochránce lidských práv extremistů a surových policistů

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Ondřej Šlechta | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.