Dnešní datum: 18. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Ceny E. Moravce >> Ceny Emanuela Moravce za druhý kvartál

Ceny E. Moravce

* Ceny Emanuela Moravce za druhý kvartál

Vydáno dne 09. 08. 2012

Emanuel MoravecOmlouváme se tímto ctěným čtenářům Národní myšlenky za menší zdržení při vyhlášení laureátů Ceny Emanuela Moravce za druhý kvartál. Tento nedostatek, způsobený zčásti obdobím dovolených a prázdnin, se pokusíme vynahradit „kvalitou" kandidátů. Zde jsou, neváhejte a hlasujte:

První návrh zaslal z Ostravy p. Petr Sedláček:

Navrhuji udělit Cenu Emanuela Moravce eurokomisaři Štefanu Füllemu za soustavné podrývání naší státnosti. Jako eurokomisař se stal členem levicové zločinecké organizace, která má likvidaci národních států přímo v popisu práce, likviduje hospodářství těchto států a přivádí lidi do nevolnictví. Rovněž jeho rétorika není nepodobná té Moravcově.

Stejně jako Emanuel Moravec změnil bez jakýchkoliv problémů politický dres, jenom aby mohl pokračovat ve svém nedobrém díle. Dá se proto směle říci, že je to kariérní zločinec a proto bude cena pojmenovaná po největším zrádci našeho národa v těch nejlepších rukou.

Návrh č. II předložil p.Jan Maloušek:

Navrhuji udělit Cenu Emanuela Moravce Richardu Falbrovi za rektální alpinismus projevený zejména v článku „Myš, která řve“, kde dehonestuje ministerského předsedu našeho (a tedy i svého) státu za jeho snahu o narovnání česko-kanadských vztahů na úrovni rovného s rovným. Richard Falbr vůbec rád a vzhledem k četnosti svých =projevů i podezřele často hanobí náš stát a leze do zadku silnějším a jako takový zaprodanec si bezpochyby nominaci na vlastizrádnou a kolaborantskou cenu zaslouží.

Rovněž návrh č. III předložil p. Jan Maloušek:

Navrhuji udělit Cenu Emanuela Moravce za II. čtvrtletí t. r. Ústavu slovansko-germánských studií při Filozofické fakultě Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem za "jedinečný projekt" (dnes bohužel naprosto nepřekvapivý) s názvem Patriotismus – nacionalismus a národovectví v českých zemích. Projekt má být orientován na žáky a pedagogy středních škol a snaží se "reflektovat aktuální společenské problémy, jako jsou neonacismus, nacionalismus, jejich geneze, diferenciace atd." V dnešní době na neštěstí již zmíněná náplň hovoří za vše a je smutnbé, že se na této propagandě podílejí i státní (tedy pardon, krajské) vzdělávací a akademické instituce. Vzhledem k tomu si jistě výše zmíněný ústav zrádcovskou cenu pro ty, kdož zaprodávají náš národ a stát, jistě zaslouží.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.