Dnešní datum: 18. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Ceny E. Moravce >> CEM za poslední čtvrtletí roku 2012 a hlasování takzvaně výroční

Ceny E. Moravce

* CEM za poslední čtvrtletí roku 2012 a hlasování takzvaně výroční

Vydáno dne 06. 01. 2013

Emanuel MoravecVážení čtenáři webu o.s. Národní myšlenka, vyhlašujeme tímto výsledky hlasování o Cenu Emanuela Moravce za poslední čtvrtletí roku 2012. Diplom a cenu škůdce národa za toto roční období získal Stanislav Biler, pro kterého hlasovalo 349 návštěvníků webu. Druhé místo ziskem 60 hlasů obsadila senátorka Alena Gajdůšková, která předstihla Českou televizi s jejími redaktory v čele s nechvalně známým jmenovcem zřejmě největšího škůdce českého národa v novodobé historii, po němž jsme pojmenovali i naši „Cenu hanby", Václavem na místě třetím. Stanislav Biler se tímto „úspěchem" kvalifikoval i do finále o škůdce roku 2012. Konkurencí mu v něm budou Luboš Palata, Štefan Fülle a Martin Sladký.

Připomeňme si nyní před startem aktuálního hlasování návrhy, které vedly k vítězství v jednotlivých kvartálech:

1) Luboš Palata(navrhovatel Jan Maloušek):

Navrhuji udělit Cenu Emanuela Moravce novináři "Středoevropanu" Luboši Palatovi za prvé čtvrtletí t. r. za jeho demagogické, nepravdivé, mocným podbízivé informování o nové maďarské ústavě a situaci v Maďarsku. Luboš Palata opět ukázal, že zájmy Evropské unie a její byrokracie, potažmo zájmy franko-německého silového bloku, jsou mu nade vše, především pak nad zájmy evropských národů a Čechů obzvláště. Za neustálé hanobení našeho národa a dělání mezinárodní ostudy si jistě ocenění formátu Ceny Emanuela Moravce plně zaslouží.

2) Štefan Fülle(navrhovatel Petr Sedláček):

Navrhuji udělit Cenu Emanuela Moravce eurokomisaři Štefanu Füllemu za soustavné podrývání naší státnosti. Jako eurokomisař se stal členem levicové zločinecké organizace, která má likvidaci národních států přímo v popisu práce, likviduje hospodářství těchto států a přivádí lidi do nevolnictví. Rovněž jeho rétorika není nepodobná té Moravcově.

Stejně jako Emanuel Moravec změnil bez jakýchkoliv problémů politický dres, jenom aby mohl pokračovat ve svém nedobrém díle. Dá se proto směle říci, že je to kariérní zločinec a proto bude cena pojmenovaná po největším zrádci našeho národa v těch nejlepších rukou.

3) Martin Sladký(navrhovatel Ondřej Karták):

Navrhuji na udělení Ceny Emanuela Moravce mgr. Martina Sladkého, zaměstnance archivu biskupství litoměřického.

Aktivity tohoto pána souvisejí s webem www.strelci.webnode.cz Cílem jim preferovaného střeleckého spolku je dle preambule stanov následující: Střelecký spolek pod ochranou zemského patrona sv. Václava, je výběrový spolek katolických křesťanů, který chce podporovat snahy o plné převzetí moci legitimním panovníkem z arcidomu Rakouského (...). Více zde: http://strelci.webnode.cz/o-nas/.

Kandidát hájí zájmy němectva v ČR pod záminkou "katolického" monarchismu. Na veřejnosti chodí v různých maškarních převlecích jak plyne z fotografií na uvedeném webu, které vyjadřují jeho srdečný vztah k němectvu, zejména němectvu, které bylo odsunuto z pohraničí Čech, Moravy a Slezska poté, co se jeho značná část přihlásila k německému nacionálnímu socialismu, jehož plány na ovládnutí této země vycházely ze staletých tradic německých kolonizátorů.

Kandidát je představitelem typického kolaboranta podobně jako Emanuel Moravec.

Ačkoliv se nejedná o velkou politickou osobnost, považuji kandidáta za vhodného proto, že právě takoví malí kolaboranti jsou nezbytnou oporou těch cizáků, kteří mají zájem tuto zemi ekonomicky, politicky a kulturně ovládnout.

4) Stanislav Biler (navrhovatel Jan Maloušek):

Navrhuji sociologa Stanislava Bilera na poloviční Cenu Emanuela Moravce, protože coby okopávač kotníků by celou neunesl. Půli ceny si zaslouží zejména za svůj aktivistický článek, kdy protistátní kampaň havlistických novinářů a na ni navazující pokus o tichý palácový převrat v republice vydává za spiknutí "Klausových mužů".

Čili za pokládání děravé kouřové clony.

Spouštíme internetové hlasování. Neváhejte tedy a spolurozhodněte svým hlasem o tom, kdo vystřídá Karla Schwarzenberga v nesení Moravcovy pochodně.


[Akt. známka: 4,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.