Dnešní datum: 18. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Ceny E. Moravce >> CEM za poslední čtvrtletí

Ceny E. Moravce

* CEM za poslední čtvrtletí

Vydáno dne 11. 12. 2012

Emanuel Moravec Vážení návštěvníci webu Národní myšlenky,

dáváme Vám tímto v tomto roce poslední příležitost rozhodnout svými hlasy, kdo z navrhovaných se v posledním čtvrtletí roku 2012 natolik angažoval v dehonestaci či poškozování zájmů našeho národa a země, že si zaslouží Cenu Emanuela Moravce a zařadí se tak po bok Luboše Palaty, Štefana Fülleho a Martina Sladkého, kteří cenu „ostudy národa" získali v předchozích čtvrtletích tohoto roku.

Právě vítěz nadcházejícího hlasování se jmenovanými vytvoří čtveřici, ze které budete mít možnost počátkem ledna příštího roku vybrat „škůdce národa za rok 2012". A vybírat bude z čeho, sešly se dokonce rekordní čtyři návrhy.

Zde jsou:

1) První návrh redakci zaslal Miroslav Červenka: Navrhuji na Cenu Emanuela Moravce za poslední čtvrtletí roku 2012 místopředsedkyni Senátu Alenu Gajdůškovou. Návrh není odůvodněn toliko tím, že Gajdůšková poté, co prezident Klaus kritizoval udělení Nobelovy ceny za mír Evropské uhniji, pronesla do médií, že se stydí za svého prezidenta, nýbrž i dikcí a obsahem jejího projevu a tím, že k útokům na hlavu našeho státu dochází z její strany opakovaně.

2) Druhým návrhem přispěla Lenka Slabá: Vážená redakce, navrhuji udělit cenu Emanuela Moravce za poslední období 100 mediálním kolaborantům a vlastizrádcům, kteří v médiích jako novináři a publicisté svými články soustavně útočí na českou státní suverenitu a adorují Evropskou unii.

Tito mediální šmoci (seznam v příloze), kteří plivou na vše vlastenecké ve svých článcích a hlavně komentářích zásadním způsobem ovlivňují veřejné mínění a formují mediální obraz jak tištěných, tak internetových médií v ČR si podle mého názoru tuto cenu plně zaslouží a to všichni.

3) Druhému návrhu je velice blízký i návrh třetí, který zaslal Petr Sedláček: Navrhuji dalšího kandidáta na Cenu Emanulela Moravce. Tentokráte Českou televizi, veřejnoprávní instituci, která by měla být ze své podstaty absolutně nestranná. Není tomu tak. Pomocí svých pohunků, jako jsou redaktoři Drtinová, Kroužková, Písařovicová a lidí, jako je Václav Moravec a další, každodenně záměrně manipuluje své diváky polopravdami, lžmi a zamlčováním informací jako takových.

Zcela záměrně vytváří pro své konzumenty realitu, která je v naprostém rozporu se skutečností. Za tyto účelové zpravodajské a publicistické paskvily vybírá pod pohrůžkou násilí od lidí peníze na svůj provoz. Je absolutně probruselská a hodnoty naší státnosti, které se zde budovaly po stovky let a stály život mnoho lidí, zcela záměrně zesměšňuje a ničí.

Rovněž programově protežuje skupiny lidí, pokrokářů (po havlisticku občanskou společnost), kteří se bez jakékoliv odpovědnosti na této demontáži podílejí, a dehonestuje ty, kteří se tomuto postaví. Tato instituce není také schopna přinášet objektivní a kontinuální zpravodajství ze zemí, se kterými máme společnou hranici - kdo z nás například ví, co se děje v Polsku? Avšak když už k tomu dojde, tak také z těchto zemí přináší pouze ty zprávy, které jsou správně vlezdobruselistické a pro národní státy smrtelné.

Česká televize si proto za tuto vrcholně škodlivou činnost plně cenu největšího zrádce v našich dějinách zaslouží.

4) Poslední návrh zaslal Jan Maloušek:

Navrhuji sociologa Stanislava Bilera na poloviční Cenu Emanuela Moravce, protože coby okopávač kotníků by celou neunesl. Půli ceny si zaslouží zejména za svůj aktivistický článek, kdy protistátní kampaň havlistických novinářů a na ni navazující pokus o tichý palácový převrat v republice vydává za spiknutí "Klausových mužů".

Čili za pokládání děravé kouřové clony.


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.