Dnešní datum: 23. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:

* CEM

Vydáno dne 14. 01. 2014

Vážení čtenáři webu o.s. Národní myšlenka, vyhlašujeme tímto výsledek hlasování o nejdůslednějšího pokračovatele zrádce českého národa Emanuela Moravce v roce 2013.

Vítězem hlasování se nestal jedinec, ale hned celý kolektiv:následující čeští poslanci evropského parlamentu:

Jan BŘEZINA, Jiří MAŠTÁLKA, Miloslav RANSDORF, Vladimír REMEK, Libor ROUČEK, Olga SEHNALOVÁ, Pavel POC, Richard FALBR, Robert DUŠEK, Vojtěch MYNÁŘ, Zuzana BRZOBOHATÁ, kteří hlasovali dne 22. května r. 2013 proti připojení České republiky k protokolu čís. 30 o uplatňování Listiny základních práv EU, kterým již byly řešeny výjimky z Charty základních práv pro Polsko a Británii a které vyjednal někdejší president republiky Václav Klaus a Vláda ČR v závěru procesu přijímaní t. zv. Lisabonské smlouvy.

Tomuto skutku dle návštěvníků našeho webu nemohli ostatní aspiranti na cenu zrádce národa konkurovat.

Na druhém místě tak zůstal Ladislav Malý. Odůvodnění návrhu zde: „za uveřejnění projevu p. Pavla Kamase, poslední dobou zejména nakladatelskou činností proslavivšího se (pro)německého aktivisty v českých zemích (http://guidemedia.cz/, http://hitlerovyprojevy.cz/). Pan Kamas se zjevně cítí býti Němcem. Budiž - za předpokladu, že jím skutečně je, nejsou jeho názory překvapivé, nýbrž naopak. Národní sjednocení však byla vždy značka přesně opačného názoru, názoru, že země Koruny svatováclavské jsou českým územím a českým národním státem. Z otištění výše zmíněné přednášky p. Kamase, stejně jako z dlouhodobé činnosti p. Malého (zejména zde: http://www.narodnisjednoceni.cz/archiv/20130805.htm, dovoluji si vyzdvihnout perlu „Každý zločin má dva aspekty: vinu a trest. Nejsou problémy v Česku s Cikány trestem za vinu barbarského vyhnání vskutku kulturních, slušných a kreativních německých obyvatel žijících společně s Čechy v Bohemii po osm století?“, dále pak zde http://www.narodnisjednoceni.cz/archiv/20130819.htm a zdehttp://www.narodnisjednoceni.cz/archiv/st20130909.htm, což pro ilustraci snad postačuje), vyvozujeme, že sympathie p. Malého jsou na straně názorů p. Kamase. Budiž - ovšem v tomto případě se nám tento názor, na rozdíl od osoby p. Kamase, jeví jako nepochopitelný. Nicméně navrhujeme pro odvahu projevenou píchnutím do vosího hnízda nenáviděného bémáckého chauvinismu udělit p. Ladislavu Malému Cenu Emanuela Moravce, na což bude jistě - vzhledem ku svým názorům - právem hrdý. Kdybychom se však mýlili, vřele mu doporučujeme přejmenování jím řízené strany na Deutsche Nationalvereinheitung, čímž do budoucna předejde případným dalším omylům."

V této konkurenci až na třetím místě skončil prezident Miloš Zeman „za pozvání M. Barrosa a vyvěšení právně neexistující „vlajky“ EU coby symbolu porobení naší vlasti nad Hradem, tradičním tisíciletým sídlem českých králů a vládců. Výhercům negratulujeme, odměnou jim budiž naše pohrdání.


Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.