Dnešní datum: 18. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Bude se po Drobilovi poroučet i John?

Z domova

* Bude se po Drobilovi poroučet i John?

Vydáno dne 17. 12. 2010

Je-li vážné selhání podřízených důvodem k odstoupení ministra, pak by se měl po Drobilovi poroučet i Radek John. Jemu podřízení policisté v rozporu se zákonem zadrželi organizátory řádně nahlášené akce a zcela v duchu preventivních komunistických zátahů, znemožňujících lidem účastnit se protirežimních shromáždění, je po šest hodin bezdůvodně zadržovali na policejní stanici.

O případu, kterého si „média středního proudu“ vůbec nevšímají, přestože jsou o něm informována, se lze detailně dočíst na zpravodajském serveru Res Claritatis. Zvláště pak doporučuji rozhovor se zadrženým Janem Vávrou. Byl jsem ve druhé polovině 80. let několikrát policií vyslýchán a i když důsledky z toho plynoucí nejsou dnes - zatím - stejné jako tehdy, těch podobností mezi mojí dávnou zkušeností a čerstvými zážitky statečného Jana Vávry je více, než je zdrávo.

Proč o tomto incidentu média mlčí? Jednala by také tak, kdyby se policisté stejným způsobem zachovali vůči skupině homosexuálů? To jistě ne. Přední stránky našeho na pravdě nezávislého tisku by se předháněly v tom, kdo tento projev zlovolné policejní homofobie důkladněji zpranýřuje. A ministr vnitra by se musel veřejně kát, vyznat se v Otázkách Václava Moravce z filohomosexismu, a kdyby ani to nestačilo, musel by si svůj vyvzdorovaný post udržet vlastním coming-outem.

Protiprávní jednání státní moci vůči osobám, upozorňujícím na zlo probíhající genocidy vlastního národa, ovšem neuškodí ani Johnovi, ani provinilým policistům. A že by na tom měla něco změnit Kateřina Jacques, premiérem Nečasem pověřená k vládní práci na poli lidských práv, je vzhledem k její rudozelené orientaci krajně nepravděpodobné.

Ještě že máme tu pravicovou vládu…


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Michal Semín | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.