Dnešní datum: 15. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Antiantiantianti

Z domova

* Antiantiantianti

Vydáno dne 01. 05. 2010

Diskriminace je věc ošklivá. Je to organizovaná nerovnost ve věcech, ve kterých by si lidé měli být rovni. Některým lidem ale nestačí zrušení diskriminace. Požadují antidiskriminaci. A kolečko se roztáčí. Antidiskriminace znamená „pozitivní“ diskriminaci. Tedy organizované zvýhodňování vybraných skupin lidí na úkor ostatních. Nutně tedy přináší omezení svobody a je projevem sociálního inženýrství, při kterém jsou privilegia distribuována podle přání elitářů.

To se ale nelíbí některým ochráncům svobody a tradičních společenských hodnot. A ti tak založili iniciativu D.O.S.T. a uspořádali včera demonstraci před úřadem vlády.

To se ale nelíbilo těm, kteří si na antidiskriminační agendě založili svou politickou živnost, jako jsou například homosexualističtí aktivisté nebo zelení. A tak šli protestovat proti protestům D. O. S. T. Povolenou demonstraci se snažili narušit, překřičet, zdiskreditovat, protože podle těchto levičáků svoboda slova a shromažďování může platit jen pro podporovatele oficiálního euroekoagrobio názorového proudu.

To se ale zase nelíbilo některým účastníkům povolené demonstrace, a tak se snažili ty různé hromady lišek odkázat do patřičných mezí.

Už jsem nezachytil, jestli se i toto počínání některých demonstrantů nelíbilo někomu dalšímu. Takže jsme zůstali u toho, že tito demonstranti byli anti-anti-anti-anti-dis-kriminační aktivisté.

Krásný projev občanského života, co říkáte.

Z blogu autora


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Ladislav Jakl | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.