Dnešní datum: 13. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Anarchistický lid popelnicových polí

Z domova

* Anarchistický lid popelnicových polí

Vydáno dne 17. 07. 2007

Španělská občanská válka Poučen mnohaletým studiem politologie dospěl i anarchistický tydýd (termín publicisty Jana Rejžka, LN 3. 5. 2007) Ondřej Slačálek k poznání, že bez vlivného média se ani anarchistické hnutí neobejde. A-kontra a jiné obskurní plátky se dlouhodobě nejevily jako rentabilní a ideově nosné. Nemluvě o četnosti a obnaženém ledví. Proto tento hysterický mladík indoktrinoval zavedený a nákladem desetitisícový plátek našich houmeles – tedy časopis Nový prostor. Nápad hodný Dr. Josefa Göbbelse!

Dá se říci, že konečně naši milí anarchisté získali list hodný významu jejich ideové profilaci. Z didaktického hlediska každý potencionální zájemce hned při prvním styku s touto skupinou dozná, jak se bude profilovat příslušník toho hnutí v příštích desetiletích a jaká bude jeho profesionální dráha, respektive její zakončení. Lepší než mravní ponaučení z Rychlých šípů, navíc implicitní…

A pro ty, kteří jsou v pokušení občas podarovat nějakého pouličního povaleče a nemakačenka, tak ať si laskavě rozmyslí, zda tím také chtějí podporovat levicové bludy plné tezí třídního boje, antiamerikanismu, kosmopolitismu, feminismu a jiných levicových jedovatých slin zabalených do sofistikovaného rádobyvědeckého hávu. Inu levice své teorie spiknutí vždy ukrývala do slušivé róby a blyštivého nátěru, byť skrývala v sobě myšlenkový i mravní rozklad a neposlední řadě též zapáchající hnilobu.


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Kopal | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.