Dnešní datum: 18. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Z domova >> Strážník v akci aneb Zelená hysterka

Z domova

* Strážník v akci aneb Zelená hysterka

Vydáno dne 05. 05. 2006

zeleni Strážcům zákona není nutné jejich práci závidět, zvláště když jsou nuceni zasahovat na veřejných akcí, které mají politický nádech. to se potom zpětně jejich profesionální zásah politizuje a hodnotí v zorném úhlu politických ideologií, což je pochopitelně čirý nesmysl. Profesionalita strážců zákona musí vyplývat ze zákona, přiměřenosti a adekvátnosti zásahu.

V době, kdy největším politickým hitem volební kampaně jsou škrábance a modřiny zmlácených politiků, vrhla do boje též Strana zelených své želízko v ohni v podobě „lidskoprávní vládní aktivistky“ Kateřiny Jacques, která coby volební dvojka na pražské kandidátce SZ si přišla vyzískat nějaký ten bodík na prvomájovou demonstraci Národního odporu, přitom se zaštiťovala svou vládní funkcí a jako živé štíty si dovlekla i své malé děti. Vskutku odpovědná a dobrá máma, která vzorně pečuje o své potomky, když je takto lehkovážně vystavuje potencionálnímu nebezpečí vřavy konfrontačních demonstrací.

Je jasné, že každý, kdo neposlouchá pokyny policie a navíc k tomu i provokuje se záhy dostává do pozice narušitele zákona, a to bez ohledu jaké k tomu má motivy a jaké politické názory zastává. Z logiky věci zasahující policista jednal správně a doufám, že se za něj postaví alespoň jeho kolegové, když už ministr Bublan je jako třtina klátící se větru a plně podléhá politickým tlakům a zadání pana premiéra.

Samotná zelená aktivistka svým vystupováním v plné nahotě odhalila svou zjevnou duševní labilitu. Možné, že se brzy jako vtip bude vykládat, že Milka už nemusí být jenom fialová, ale že může být i zelená…


[Akt. známka: 1,53 / Počet hlasů: 15] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Kopal | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.