Dnešní datum: 17. 08. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Informace >> Vychází nová Národní myšlenka!

Informace

* Vychází nová Národní myšlenka!

Vydáno dne 19. 12. 2006

Naleznete v ní tentokrát řadu článků o problémech islámské imigrace do Evropy: Hugon Hajducki odkrývá, kdo za ní stojí a v čím zájmu přicházejí vlny cizích asociálů na náš kontinent, Srdja Trifkovič se vrací ke křiklavému srpnovému případu v Británii zatčených islamistů, kteří se chystali vyhodit do povětří desítky letadel na pravidelných linkách a Vlastimil Podracký hledá řešení pro záchranu evropské civilizace, než se utopí v nastupujícím přílivu přivandrovalých voličů levice

I tentokrát se Tomek Jazwinski obuje do eurofanatiků a vysvětlí nám, odkud se vzalo přihlouplé heslo o „historicke nezbytnosti“ vstupu do EU. Přinášíme také přepis prosincové přednášky Jana Malouška o devastaci české krajiny. Po recenzích knih, hudby a filmu tu máme rozsáhlý rozhovor Ondřeje Šlechty s Guntherem Theysem, lídrem metalové legendy Ancient Rites, která se pro své vlastenecké texty potýká ve své domovině s neustálými problémy s establishmentem. Milan Špinka představí známého konzervativního humoristu H. H. Munro (známějšího pod pseudonymem Saki), který v pokročilém věku neváhal dobrovolně odejít na bojiště 1. světové války, kde také padl. Tradiční rubrika Země mluví tentokrát přináší článek pátera Rudolfa Vrby o tzv. křesťanském socialismu, který se od toho marxistického liší asi jako někteří naši politici od lidi, kteří nikdy nic neukradli. Nechybějí ani pravidelné rubriky: dopisy čtenářů, Ze světa pravice a Z okna noční kavárny. A samozřejmě tu máme pravidelnou přílohu Obrana národa s články F. Nonnemanna, D. Macháčka, F. Rozhoně, J. Malouška či K. Doležala.

Upozorňujeme také ty, na které se nedostala nedávno vyprodaná publikace Osobnosti pravice 1, že jsme pořídili dotisk této oblíbené knihy. Můžete ji tedy, stejně jako časopis, objednávat na našich kontaktních adresách: redakce@narmyslenka.cz či na NM, PO BOX 18, 463 42 Hodkovice n. M.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.