Dnešní datum: 12. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 23 nalezených)

| 0-15 | 15-23 |

* Ceny Emanuela Moravce

Vydáno dne 08. 09. 2014

Vážení návštěvníci webu o.s. Národní myšlenka, k dnešnímu dni spouštíme další kolo hlasování o to, komu udělit cenu národního škůdce(Cena Emanuela Moravce) za další období. Jako vždy, bohužel, není problém najít mezi našimi spoluobčany dosti adeptů. Ale konec řečí, zde jsou návrhy:

1) Ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek za prohlášení, že vojska USA budou v ČR „bez debat", jímž reagoval na slova ministra obrany Martina Stropnického, který pro agenturu Reuters řekl, že nepodporuje trvalé rozmístění sil NATO na našem území.

2) Ministra kultury Daniela Hermana za jeho aktivní napomáhání vzniku dle mluvčího landsmanšaftu Berndta Posselta „nejslavnějšího českého kulturního projektu" - Muzea sudetských Němců, které má být v Ústí nad Labem otevřeno v roce 2016.

3) Komentátor Martin Fendrych za jeho nápad uměle zdražit pivo.


Link | Infomail | Tiskni

* K úmrtí Viktora Dyka

Vydáno dne 13. 05. 2014

Společnost Viktora Dyka v čele s předsedou PhDr. Josefem Tomešem si 14. 5. jako každoročně připomene výročí skonu našeho velkého básníka, novináře a politika. Sraz účastníků proběhne v 17:00 hod. před pražským Olšanskými hřbitovy (vchod z Vinohradské ulice). Všichni zájemci jsou srdečně vítáni!

Link | Infomail | Tiskni

* CEM: Sobotka laureátem

Vydáno dne 18. 04. 2014

Favorit neslavně zvítězil. I tak by se dal vystihnout výsledek prvního hlasování o Cenu Emanuela Moravce v roce 2014, ve kterém předseda vlády Bohuslav Sobotka získal více hlasů, konkrétně 135, než publicista Jan Ziegler, který obdržel 111 hlasů návštěvníků našeho serveru (hlasování bylo ukončeno 17.4. ve 20,00, v den výročí narození nejznámějšího českého vlastizrádce).

Bohuslav Sobotka byl navržen kvůli vlastizradě, kterou se členy vlády spáchal jako premiér tím, že odmítl tvz. Klausovu výjimku z Lisabonské smlouvy, která zaručovala neměnnost majetkových poměrů v naší zemi. Tímto aktem šel na ruku všem těm, kterým byla naše vlast trnem v oku od doby svého vzniku.


Link | Infomail | Tiskni

* CEM za první kvartál 2014

Vydáno dne 06. 04. 2014

Redakce Národní myšlenky obdržela v termínu následující dva návrhy na udělení Ceny Emanuela Moravce za první kvartál roku 2014:

Návrh č. 1: Bohuslav Sobotka - premiér, za vlastizradu, kterou se členy vlády spáchal jako premiér tím, že odmítl tvz. Klausovu vyjímku z Lisabonské smlouvy, která zaručovala neměnnost majetkových poměrů v naší zemi.Tímto aktem šel na ruku všem těm, kterým byla naše vlast trnem v oku od doby svého vzniku. Doufejme, že jednou přijde den, kdy tato zrádcovská socialistická hnida bude za tento čin souzena a v souladu s právem odsouzena.

Návrh č. 2: Janu Zieglerovi - za jeho veřejně prezentovaný názor, že chtít suverénní stát s deseti miliony obyvateli uprostřed Evropy může jen naiva nebo agent Kremlu.


Link | Infomail | Tiskni

* CEM

Vydáno dne 14. 01. 2014

Vážení čtenáři webu o.s. Národní myšlenka, vyhlašujeme tímto výsledek hlasování o nejdůslednějšího pokračovatele zrádce českého národa Emanuela Moravce v roce 2013.

Vítězem hlasování se nestal jedinec, ale hned celý kolektiv:následující čeští poslanci evropského parlamentu:

Jan BŘEZINA, Jiří MAŠTÁLKA, Miloslav RANSDORF, Vladimír REMEK, Libor ROUČEK, Olga SEHNALOVÁ, Pavel POC, Richard FALBR, Robert DUŠEK, Vojtěch MYNÁŘ, Zuzana BRZOBOHATÁ, kteří hlasovali dne 22. května r. 2013 proti připojení České republiky k protokolu čís. 30 o uplatňování Listiny základních práv EU, kterým již byly řešeny výjimky z Charty základních práv pro Polsko a Británii a které vyjednal někdejší president republiky Václav Klaus a Vláda ČR v závěru procesu přijímaní t. zv. Lisabonské smlouvy.

Tomuto skutku dle návštěvníků našeho webu nemohli ostatní aspiranti na cenu zrádce národa konkurovat.

Na druhém místě tak zůstal Ladislav Malý. Odůvodnění návrhu zde: „za uveřejnění projevu p. Pavla Kamase, poslední dobou zejména nakladatelskou činností proslavivšího se (pro)německého aktivisty v českých zemích (http://guidemedia.cz/, http://hitlerovyprojevy.cz/). Pan Kamas se zjevně cítí býti Němcem. Budiž - za předpokladu, že jím skutečně je, nejsou jeho názory překvapivé, nýbrž naopak. Národní sjednocení však byla vždy značka přesně opačného názoru, názoru, že země Koruny svatováclavské jsou českým územím a českým národním státem. Z otištění výše zmíněné přednášky p. Kamase, stejně jako z dlouhodobé činnosti p. Malého (zejména zde: http://www.narodnisjednoceni.cz/archiv/20130805.htm, dovoluji si vyzdvihnout perlu „Každý zločin má dva aspekty: vinu a trest. Nejsou problémy v Česku s Cikány trestem za vinu barbarského vyhnání vskutku kulturních, slušných a kreativních německých obyvatel žijících společně s Čechy v Bohemii po osm století?“, dále pak zde http://www.narodnisjednoceni.cz/archiv/20130819.htm a zdehttp://www.narodnisjednoceni.cz/archiv/st20130909.htm, což pro ilustraci snad postačuje), vyvozujeme, že sympathie p. Malého jsou na straně názorů p. Kamase. Budiž - ovšem v tomto případě se nám tento názor, na rozdíl od osoby p. Kamase, jeví jako nepochopitelný. Nicméně navrhujeme pro odvahu projevenou píchnutím do vosího hnízda nenáviděného bémáckého chauvinismu udělit p. Ladislavu Malému Cenu Emanuela Moravce, na což bude jistě - vzhledem ku svým názorům - právem hrdý. Kdybychom se však mýlili, vřele mu doporučujeme přejmenování jím řízené strany na Deutsche Nationalvereinheitung, čímž do budoucna předejde případným dalším omylům."

V této konkurenci až na třetím místě skončil prezident Miloš Zeman „za pozvání M. Barrosa a vyvěšení právně neexistující „vlajky“ EU coby symbolu porobení naší vlasti nad Hradem, tradičním tisíciletým sídlem českých králů a vládců. Výhercům negratulujeme, odměnou jim budiž naše pohrdání.


Link | Infomail | Tiskni

Ceny E. Moravce

* Kdo si zaslouží cenu Emanuela Moravce?

Vydáno dne 08. 12. 2013

Emanuel MoravecVážení čtenáři webu o.s. Národní myšlenka, po delší odmlce Vám opět předkládáme návrhy antičeských celebrit, které dle návrhů předkladatelů nějakým způsobem škodí našemu národu. Říkáme-li „po delší odmlce", sluší se připojit i omluvu za tuto pauzu, jež bohužel nebyla způsobena nedostatkem vhodných aspirantů naší anticeny, nýbrž větším množstvím drobných faktorů, mezi nimiž hrál prim faktor času.

Tyto problémy nás přivedly k změně četnosti konání ankety a vyhlašování Ceny Emanuela Moravce. Nově bude anketa vyhlašována třikrát v roce:

1) 1. 1. Vyhlášení škůdce uplynulého roku, o kterém bude hlasováno v prosinci roku předcházejícího

2) Nejprve 17.4. 2012(u příležitosti výročí narození EM) - vyhlášení zemského škůdce 1. kvartálu

3) 29. 9. (výročí Moravcovy přísahy Heydrichovi) - vyhlášení škůdce za měsíce 5-8

Ještě jednou se tedy omlouváme tímto ctěným čtenářům Národní myšlenky za zdržení při vyhlášení laureátů Ceny Emanuela Moravce od druhého kvartálu letošního roku.


Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

* CEM za úvodní čtvrtletí 2013

Vydáno dne 02. 06. 2013

V prvním letošním hlasování o tom, komu udělit cenu pojmenovanou po nejznámějším zrádci českého národa, zvítězilo po těsném souboji o jeden jediný hlas na pomyslné cílové pásce trio Jan Hřebejk, Jan Kraus a Zdeněk Svěrák za jejich výroky na adresu voličů a národa poté, co těsně nezvítězil jejich favorit Karel „Číro“ Schwarzenberg. Autorem návrhu byl Jan Maloušek.

Na druhém místě skončil Miloš Zeman, který však nemusí smutnit, neboť může být navržen znovu v nejbližším možném termínu, neboť k jeho aktu zneuctění tradičního sídla českých králů a vládců došlo až v dubnu, tedy ve druhém čtvrtletí, za které mohou být kandidáti navrhováni až do 30.6.

Všem, kteří se naší ankety zúčastnili, děkujeme.


Link | Infomail | Tiskni

Ceny E. Moravce

* Cena Emanuela Moravce za 1. čtvrtletí

Vydáno dne 09. 05. 2013

Vážení čtenáři webu Národní myšlenka, poprvé v letošním roce spouštíme hlasování o škůdce českého národa za první čtvrtletí roku 2013. Bohužel aspirantů naší „nechvalně proslulé" ceny je více, než bychom si přáli. Zde jsou konkrétní návrhy:

Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

* Cena Emanuela Moravce za rok 2012

Vydáno dne 19. 02. 2013

V historicky prvním hlasování hlasování o arciškůdce roku 2012 na webu o.s. Národní myšlenka, při kterém bylo možno vybírat ze „škůdců" jednotlivých čtvrtletí, zvítězil Stanislav Biler za svůj aktivistický článek, kdy protistátní kampaň havlistických novinářů a na ni navazující pokus o tichý palácový převrat v republice vydával za spiknutí "Klausových mužů". Získal 1506 hlasů a předstihl tak Martina Sladkého, jenž obdržel 913 hlasů a Luboše Palatu, který se ziskem 109 skončil na místě třetím. Zvítězivšího Stanislava Bilera na Cenu Emanuela Moravce za čtvrtý kvartál roku 2012 navrhl Jan Maloušek.

Velice nás těší, že se konečného hlasování za rok 2012 zúčastnilo více než 2500 (přesně 2604) návštěvníků webu. Váš zájem, Vážení návštěvníci našeho webu, je nám tou nejlepší motivací k další aktivitě ve prospěch národa a vlasti. Děkujeme.


Link | Infomail | Tiskni

Ceny E. Moravce

* CEM za poslední čtvrtletí roku 2012 a hlasování takzvaně výroční

Vydáno dne 06. 01. 2013

Emanuel MoravecVážení čtenáři webu o.s. Národní myšlenka, vyhlašujeme tímto výsledky hlasování o Cenu Emanuela Moravce za poslední čtvrtletí roku 2012. Diplom a cenu škůdce národa za toto roční období získal Stanislav Biler, pro kterého hlasovalo 349 návštěvníků webu. Druhé místo ziskem 60 hlasů obsadila senátorka Alena Gajdůšková, která předstihla Českou televizi s jejími redaktory v čele s nechvalně známým jmenovcem zřejmě největšího škůdce českého národa v novodobé historii, po němž jsme pojmenovali i naši „Cenu hanby", Václavem na místě třetím. Stanislav Biler se tímto „úspěchem" kvalifikoval i do finále o škůdce roku 2012. Konkurencí mu v něm budou Luboš Palata, Štefan Fülle a Martin Sladký.

Připomeňme si nyní před startem aktuálního hlasování návrhy, které vedly k vítězství v jednotlivých kvartálech:


Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Ceny E. Moravce

* CEM za poslední čtvrtletí

Vydáno dne 11. 12. 2012

Emanuel Moravec Vážení návštěvníci webu Národní myšlenky,

dáváme Vám tímto v tomto roce poslední příležitost rozhodnout svými hlasy, kdo z navrhovaných se v posledním čtvrtletí roku 2012 natolik angažoval v dehonestaci či poškozování zájmů našeho národa a země, že si zaslouží Cenu Emanuela Moravce a zařadí se tak po bok Luboše Palaty, Štefana Fülleho a Martina Sladkého, kteří cenu „ostudy národa" získali v předchozích čtvrtletích tohoto roku.

Právě vítěz nadcházejícího hlasování se jmenovanými vytvoří čtveřici, ze které budete mít možnost počátkem ledna příštího roku vybrat „škůdce národa za rok 2012". A vybírat bude z čeho, sešly se dokonce rekordní čtyři návrhy.


Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Ceny E. Moravce

* A máme tu vítěze

Vydáno dne 28. 09. 2012

U příležitosti dnešního výročí Moravcovy přísahy Heydrichovi vyhlašujeme vítěze ankety o Cenu Emanuela Moravce za letní měsíce. Tímto vítězem se symbolicky stává Martin Sladký, který přes smutné zkušenosti z let minulých i v dnešní době hájí zájmy němectva v ČR pod záminkou "katolického" monarchismu. Vítězi, který si „Cenu" zřejmě nepřál, pranic nepomohlo, že z webu jeho organizace byla po vyhlášení ankety odstraněna fotografie, na níž pózuje ve slušivé myslivecké kamizole, kalhotech s padacím mostem, bílých podkolenkách a s flintičkou, hlasující neobměkčila ani obhajoba ze strany jeho kolegy v rámci diskuse na webu Národní myšlenky. Nezbývá nám než doufat, že se v souvislosti s udělením Ceny Emanuela Moravce nejen vítěz, ale i jeho kolegové ze spolku nad svou podivuhodnou zálibou a divným vystrojováním zamyslí.

Link | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Ceny E. Moravce

* Návrhy na udělení Ceny Emanuela Moravce za třetí čtvrtletí

Vydáno dne 03. 09. 2012

Bohužel, bude opět z čeho vybírat. Dorazily znovu tři precizně odůvodněné návrhy, ze kterých mohou vážení čtenáři našeho webu zvolit držitele Ceny Emanuela Moravce za třetí čtvrtletí.

První návrh zaslal pan Ondřej Karták:

Navrhuji na udělení Ceny Emanuela Moravce mgr. Martina Sladkého, zaměstnance archivu biskupství litoměřického.

Aktivity tohoto pána souvisejí s webem www.strelci.webnode.cz Cílem jim preferovaného střeleckého spolku je dle preambule stanov následující: Střelecký spolek pod ochranou zemského patrona sv. Václava, je výběrový spolek katolických křesťanů, který chce podporovat snahy o plné převzetí moci legitimním panovníkem z arcidomu Rakouského (...). Více zde: http://strelci.webnode.cz/o-nas/.

Kandidát hájí zájmy němectva v ČR pod záminkou "katolického" monarchismu. Na veřejnosti chodí v různých maškarních převlecích jak plyne z fotografií na uvedeném webu, které vyjadřují jeho srdečný vztah k němectvu, zejména němectvu, které bylo odsunuto z pohraničí Čech, Moravy a Slezska poté, co se jeho značná část přihlásila k německému nacionálnímu socialismu, jehož plány na ovládnutí této země vycházely ze staletých tradic německých kolonizátorů.

Kandidát je představitelem typického kolaboranta podobně jako Emanuel Moravec.

Ačkoliv se nejedná o velkou politickou osobnost, považuji kandidáta za vhodného proto, že právě takoví malí kolaboranti jsou nezbytnou oporou těch cizáků, kteří mají zájem tuto zemi ekonomicky, politicky a kulturně ovládnout.

Druhý návrh zaslal pan Petr Sedláček:

Dalším držitelem této ceny hanby by se měl stát Miroslav Kalousek, a to za mafiánskou likvidaci naší armády, která má za důsledek naprostou ztrátu obranyschopnosti naší vlasti, dále za prokázanou bezrozměrnou pitomost při vedení resortu financí a EUrohujerství. V tomto škodlivém a vlastizrádném díle pokračuje nadále jako ministr vlády a člen vedení uměle vytvořené politické entity známé jako TOP 09, která se maskuje pod pravicovou tváří, čímž dobré jméno pravice ničí.

Všechny uvedené skutečnosti mají za důsledek rozvrat a likvidaci naší národní i státní suverenity i rozklad republiky jako takové.

(Původně jsem chtěl navrhnout premiéra Nečase, ale Emanuel Moravec i přesto, že byl jen těžko překonatelným zločincem, tak na rozdíl od Nečase nebyl zbabělcem. Nečas prostě na tuto cenu objektivně nemá.)

Poslední návrh pak zaslal pan Jan Maloušek:

Navrhuji udělit Cenu Emanuela Moravce za odpornou kolaboraci s kruhy a názory, směřujícími k rozkladu českého národa a státu, Občanské demokratické straně. Jejím posledním, ovšem příznačným, projevem protinárodního, protistátního a protispolečenského působení je návrh na úpravu zákona o matrikách, ve kterém navrhuje (zatím "jen" možnost) vypustit příponu -ová u ženských jmen. (Blíže zde: http://www.novinky.cz/domaci/276787-politici-ods-broji-proti-koncovce-ova.html) Co na tom, že pak nepůjdou česká jména (sic!) v českém jazyku skloňovat? Vždyť důležitější je vymyslit cokoli protičeského, třeba by šlo o sebevětší kravinu. ODS, strana halící se do občanského, liberálního a pravicového hávu, tím opět názorně ukazuje, že je jen nejhlubší a nejsmradlavější žumpa plná protinárodních nenávistníků, sociálních inženýrů, poblouzněných utopistů, především však ta nejhorší vlastizrádná strana, ta nejzaprodanější kolaborantská banda a ta nejzatracenější sebranka protičesky smýšlejících zrádců a slabomyslných nezodpovědných lidí, nevidících dál než za příští volební období.

Konkurence to je opravdu těžká. Věříme však, že mezi návrhy dobře vyberete, kdo si zaslouží být „poctěn" cenou, jež nese jméno nejznámějšího zemského škůdce. V tom Vám přejeme hodně zdaru.

O projektu více zde.


Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

* A vítězem je...

Vydáno dne 22. 08. 2012

V hlasování za 2. kvartál t. r. zvítězil a tím získal Cenu Emanuela Moravce o pořadovém čísle 3 Štefan Fülle za soustavné podrývání naší státnosti. Nový držitel ceny coby eurokomisař je členem levicové zločinecké organizace, která má likvidaci národních států přímo v popisu práce, likviduje hospodářství těchto států a přivádí lidi do nevolnictví. Rovněž jeho rétorika není nepodobná té Moravcově. Stejně jako Emanuel Moravec změnil bez jakýchkoliv problémů politický dres, jenom aby mohl pokračovat ve svém nedobrém díle. Dá se proto směle říci, že je to kariérní zločinec a proto bude cena pojmenovaná po největším zrádci našeho národa v těch nejlepších rukou.

Link | Infomail | Tiskni

Ceny E. Moravce

* Ceny Emanuela Moravce za druhý kvartál

Vydáno dne 09. 08. 2012

Emanuel MoravecOmlouváme se tímto ctěným čtenářům Národní myšlenky za menší zdržení při vyhlášení laureátů Ceny Emanuela Moravce za druhý kvartál. Tento nedostatek, způsobený zčásti obdobím dovolených a prázdnin, se pokusíme vynahradit „kvalitou" kandidátů. Zde jsou, neváhejte a hlasujte:

První návrh zaslal z Ostravy p. Petr Sedláček:

Navrhuji udělit Cenu Emanuela Moravce eurokomisaři Štefanu Füllemu za soustavné podrývání naší státnosti. Jako eurokomisař se stal členem levicové zločinecké organizace, která má likvidaci národních států přímo v popisu práce, likviduje hospodářství těchto států a přivádí lidi do nevolnictví. Rovněž jeho rétorika není nepodobná té Moravcově.

Stejně jako Emanuel Moravec změnil bez jakýchkoliv problémů politický dres, jenom aby mohl pokračovat ve svém nedobrém díle. Dá se proto směle říci, že je to kariérní zločinec a proto bude cena pojmenovaná po největším zrádci našeho národa v těch nejlepších rukou.


Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

| 0-15 | 15-23 |

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.