Dnešní datum: 23. 01. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 442 nalezených)

* Doplňujeme web!

Vydáno dne 15. 06. 2007

Ideoboj

Jak si mnozí z vás už jistě stačili všimnout, postupně doplňujeme náš web nejen o stará čísla našeho časopisu, ale také o články z našich starých internetových stránek. Pro větší přehlednost jsme se rozhodli činit tak postupně rubriku po rubrice. Jde o poměrně časově i pracovně náročný postup, ale první čtyři rubriky jsme už stačili přenést. Jde o Cestování, Češtinu, Ekonomiku a o rubriku Napsali o nás. O obnově dalších vás budeme informovat. V současné době také probíhají přípravy na změnu podoby webu, ale těch si už jistě všimnete sami, až k nim skutečně dojde! Děkujeme rudým hackerům, kteří nás konečně přiměli zvednout oči od námi vydávaných časopisů a knížek a konečně něco udělat také s internetovou prezentací Národní myšlenky.

Link | Infomail | Tiskni

Informace

* Národní myšlenka číslo 7 z prosince 1998 volně ke stažení

Vydáno dne 14. 06. 2007

Stara NM

Rozhodli jsme se zpřístupnit zájemcům obsahy vybraných archivních (a vyprodaných) čísel tištěného časopisu Národní myšlenka. Na níže uvedených odkazech jsou k dispozici články z čísla 7 vydaného v prosinci 1998.

Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

* Obsahy starších čísel časopisu!

Vydáno dne 17. 05. 2007

Na žádost některých čtenářů jsme nově zpřístupnili u doposud vydaných čísel časopisů přehled jejich obsahu ve formátu pdf. Naleznete je zde.

Link | Infomail | Tiskni

* Sněm Národní myšlenky

Vydáno dne 19. 04. 2007

Národní myšlenka 14. dubna 2007 se konal Sněm Národní myšlenky, na němž proběhly volby do výkonných funkcí a orgánů našeho sdružení.

Novým předsedou byl zvolen Jan Maloušek a místopředsedou Milan Špinka. Přejeme mnoho sil a úspěchů v náročné práci!

Radu Národní myšlenky tvoří Jan Maloušek, Milan Špinka a Jiří Hojer.


Link | Infomail | Tiskni

Informace

* Západ 2007 - nový sborník pro náročné!

Vydáno dne 15. 04. 2007

Další publikací, na kterou sbíráme peníze, je Západ 2007. Jde o sborník rozsáhlých studií na různá témata, určený především náročnějším čtenářům. Přispět můžete na náš účet 51-0944120237/0100 jakoukoli částkou, sponzor, který věnuje 1 000 Kč a více, bude (pokud si bude přát; informujte nás na naší mailové adrese redakce@narmyslenka.cz) jako obvykle jmenovitě uveden v přehledu dárců přímo v publikaci. Západ 2007 vyjde koncem května. Cílem nové řady publikací, nazvaných jednoduše Západ s přidanou číslovkou podle roku vydání, je zprostředkovat českému čtenáři obsáhlé studie či přednášky, které se nevejdou do pravidelně vydávaného časopisu a pro námi vydávané publikace nejsou naopak dost nosné. Materiál na první sborník už máme posbíraný; mimo jiné se čtenář seznámí s úplným textem rozsáhlé přednášky Jana Kašpara o protižidovské publicistice do roku 1918, pozná názory významného spisovatele Pierra Drieu nebo si přečte obsáhlý rozhovor s Ernstem Jungerem z 80. let minulého století.

Link | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

* Staň se i ty kamelotem Národní myšlenky!

Vydáno dne 08. 04. 2007

Neustále se snažíme zvyšovat dostupnost našeho časopisu a dalších publikací, ale pořád to není dost. Pokud se ti líbí náš časopis, pokud si jako my myslíš, že stojí za to zprostředkovat jej dalším lidem a pokud nám můžeš v tomto ohledu pomoci, pak je tato zpráva určena právě tobě. Chceme náš časopis dostat nejen do dalších větších měst, ale i mezi jednotlivce po celé republice. Máš k dispozici provozovnu, kde můžeš náš časopis zájemcům nabídnout? Máš partu kamarádů, kteří by si jej rádi přečetli, ale nemají se k němu jak dostat? Výborně! Napiš nám co nejdříve na náš redakční mail redakce@narmyslenka.cz. NEZAPOMEŇ! Jen s pomocí našich věrných čtenářů můžeme z Národní myšlenky vytvořit účinnou zbraň, která ovlivní pohled na svět alespoň u části tohoto národa.

Link | Infomail | Tiskni

* Nová Národní myšlenka vychází!

Vydáno dne 18. 03. 2007

Pojďme se podívat, co v ní čtenář tentokrát nalezne. Po důsledně štvavém úvodníku nám Jiří Hojer spočítá, kolik jeden Čech měsíčně vydělá na Evropské unii – je to úžasných 58 korun, ovšemže výměnou za všemožné šikanování z Bruselu. Miroslav Červenka okomentuje poslední vývoj na naší politické scéně a zkritizuje předsedu KDU-ČSL Čunka. Jean Haupt nám vysvětlí, co je špatného na systému politických stran. Vlastimil Podracký přispěchá s rozborem původně zednářských myšlenek a toho, jak dokázaly zapustit kořeny do naší společnosti. Srdja Trifkovič ve svém už tradičním rozboru demoliberální stupidity poukáže na nebezpečí radikálního islámu v Evropě. Adam Wielomski ve svém článku kritizuje současnou pravici a dokládá, že od levice se nikdy nemá stát napravo, ale vždy přímo proti ní. Po obvyklých recenzích (4 knihy, 2 výstavy a 6 cédéček) tu máme oblíbenou přílohu Obrana národa. Jiří Hojer se pak ve svém obsáhlém rozboru knihy Islám v Evropě podiví názorové rozplizlosti českých intelektuálů. Milan Špinka sleduje ve svém článku životní osudy a názory radikálního kolumbijského konzervativce N. G. Dávily a celé číslo uzavírá v rubrice Země mluví František Rieger svou politickou závětí. A nechybějí ani oblíbené rubriky. Tentokrát doporučujeme především pikantní rubriku Píšete nám, kde si zvídavý čtenář může přečíst notně perverzní sexuální návrhy Markéty S., krajně levicové fanynky Národní myšlenky, našim ženatým redaktorům.

Cena je stále 30 Kč (+ 17 Kč poštovného), objednávejte na naší mailové adrese redakce@narmyslenka.cz. Můžete využít také naše distribuční místa – seznam je zde


Link | Infomail | Tiskni

* Nové prodejní místo Národní myšlenky v Brně

Vydáno dne 11. 01. 2007

Časopis Národní myšlenka, který již druhým rokem vychází spolu s přílohou Vlastenecké Fronty Obrana národa, je od dneška k prodeji v brněnském obchodě Netvor shop, v ulici Orlí 16, Dům u Kamenné Panny. Věříme, že si toto prodejní místo najde své zákazníky a že Národní myšlenka díky němu získá nové čtenáře. Prodejní síť Národní myšlenky stále není taková, aby obsáhla celou Českou republiku. Proto se obracíme na ty z vás, kteří máte možnost ve svém okolí získat další prodejní místo našeho časopisu (ať už to bude trafika, knihkupectví, antikvaritát či restaurace); pomozte nám rozšířit Národní myšlenku do dalších měst. Pokud o nějaké možnosti prodeje víte, obraťte se buď na redakční mail serveru AlterMedia ČR a nebo na mail redakce@narmyslenka.cz.

Link | Infomail | Tiskni

Informace

* Vychází nová Národní myšlenka!

Vydáno dne 19. 12. 2006

Naleznete v ní tentokrát řadu článků o problémech islámské imigrace do Evropy: Hugon Hajducki odkrývá, kdo za ní stojí a v čím zájmu přicházejí vlny cizích asociálů na náš kontinent, Srdja Trifkovič se vrací ke křiklavému srpnovému případu v Británii zatčených islamistů, kteří se chystali vyhodit do povětří desítky letadel na pravidelných linkách a Vlastimil Podracký hledá řešení pro záchranu evropské civilizace, než se utopí v nastupujícím přílivu přivandrovalých voličů levice

Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Informace

* Právo a Spravedlnost (PaS) podporuje pravicové kandidáty do senátu

Vydáno dne 16. 10. 2006

Právo a spravedlnost Politické hnutí Právo a Spravedlnost (PaS) se rozhodlo v následujících senátních volbách, které se uskuteční 20. a 21. října, podpořit kandidáty, kteří mají nejblíže k jeho programovým prioritám. Koordinační výbor PaS se rozhodl k tomuto kroku u vědomí vážnosti politické situace a hrozícímu nebezpečí nástupu rudé fronty ČSSD a KSČM. Rozhodnutí KV PaS nebylo jednohlasné. Od podpory se distancovali zástupci Dělnické strany, která z principu nesouhlasí s podporou žádného kandidáta, neboť má ve svém programu zrušení senátu.

Celý článek | Autor: Národní tisková agentura | Infomail | Tiskni

Informace

* Nová Národní myšlenka vychází!

Vydáno dne 15. 09. 2006

Nová NM!(Jako vždy včas a poctivě zaplacená)

A co v ní naleznete?


Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Informace

* Plakáty Národní myšlenky k prodeji

Vydáno dne 31. 08. 2006

Nový plakát NM Nová nabídka: velké plakáty Národní myšlenky ve formátu A3. Barevné, profesionální tisk na lesklém papíře. Plakáty můžete zakoupit na distribučních místech u Hodné kočky v Praze na Smíchově a ve V-klubu ve Slaném. Cena 30 Kč/kus. Koupí plakátu podpoříte vydání chystané knihy Osobnosti české pravice.


Link | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Informace

* Nové číslo Národní myšlenky!

Vydáno dne 19. 06. 2006

Národní myšlenka číslo 34 Nová Národní myšlenka právě vychází! A co v ní najdete tentokrát?

Ukázky zde

Úplný přehled obsahu v tomto článku!


Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Informace

* Novinky ke stažení

Vydáno dne 14. 05. 2006

nm2 V sekci Publikace jsme do nabídky doplnili volně stáhnutelnou Českou revue od L. Bátory (zatím do roku 1914), v sekci Časopis nyní naleznete nabídku CD "8 let Národní myšlenky" (úplně dole) a můžete si stáhnout ukázku z tohoto CD - úplně první číslo obnovené Národní myšlenky z roku 1994.


Link | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.