Dnešní datum: 23. 01. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 442 nalezených)

Informace

* Patrick Buchanan: Day of Reckoning

Vydáno dne 07. 02. 2008

DoR Patrick Buchanan, přední americký konzervativní myslitel, řadící se ke křídlu tzv. paleokonzervativců, bývalý poradce prezidentů Nixona a Reagana, spisovatel, publicista, novinář a kritik americké intervencionistické politiky, přichází po bestselleru Smrt Západu a podobně zaměřenému titulu s názvem "State of Emergency" s další knihou, která slibuje mnoho zajímavých, přínosných a kontroverzních postřehů, jako dílo předešlé.

Celý článek | Autor: Flavius | Infomail | Tiskni

* Národní myšlenka č. 40 právě vychází!

Vydáno dne 30. 12. 2007

NM 40 Nové číslo Národní myšlenky vychází právě teď! Jako vždycky v něm naleznete řadu článků na aktuální témata, která hýbou naší společností, ale podíváme se jako již tradičně také do minulosti. Číslo doplňují pravidelné rubriky, hudební i knižní recenze a příloha Vlastenecké fronty Obrana národa.

Kompletní obsah naleznete zde.

Ukázky jsou k dispozici zde.

36 stran A4, cena 30 Kč (+ 17 Kč poštovné/za celou zásilku). Objednávejte na naší mailové adrese redakce@narmyslenka.cz. Můžete využít také naše distribuční místa – seznam je zde


Link | Infomail | Tiskni

* ANTIREDS - Zastřelte si svého komunistu!

Vydáno dne 24. 12. 2007

Rudoch Jsou Vánoce 2007 a organizace Národní čest se rozhodla všem věrným návštěvníkům svých stránek dát pod stromeček originální dárek. Jedná se o počítačovou hru nazvanou AntiReds - ke stažení zdarma zde. Hraje se o ceny! O soutěži se více dočtete na stránkách Národní cti.


Link | Infomail | Tiskni

Informace

* K výzvě D.O.S.T. se připojilo již 6 poslanců ODS

Vydáno dne 12. 12. 2007

K občanské iniciativě D.O.S.T. (Důvěra, Objektivita, Svoboda, Tradice) se k 11.12. připojilo již 6 poslanců ODS. Výzvu podepsali poslankyně Alena Páralová a JUDr. Eva Dundáčková. K DOST se připojili také poslanci Zděněk Prosek, Mgr. Petr Pleva, Josef Ježek a Mgr. Juraj Raninec. Již dříve se k výzvě připojil senátor za ODS MUDr. Karel Tejnora. Mezi novými signatáři výzvy, která hájí občanské svobody a tradiční mravní hodnoty a odmítá zavádění antidiskriminační legislativy podle diktátu EU, najdeme občany ze všech vrstev společnosti. Např. spisovatele Luďka Frýborta, advokáta JUDr. Milana Hulíka, dětskou lékařku MUDr. Marii Veselovskou, právníka Ing. JUDr. Břetislava Klominského, vědeckého pracovníka Ing. DrSc. Vladislava Běhala, podnikatelku Mgr. Blanku Hejlkovou, chemika RNDr. ThMgr. Ivana Ploce, projektantku Ing. Alenu Kmochovou či režiséra a dokumentaristu Martina Vadase. Celkem se k výzvě připojilo již více než 200 občanů. (...)

Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Informace

* Vychází nové číslo Národní myšlenky!

Vydáno dne 28. 09. 2007

NM39 Vážení čtenáři, dovolujeme si vás informovat o novém čísle čtvrtletníku Národní myšlenka, který v těchto dnech vychází. V pořadí již 39. číslo časopisu, již tradičně vycházející s přílohou Vlastenecké fronty Obrana národa opět přináší celou řadu článků na aktuální témata, překlady článků světových politických komentátorů a publicistů, analýzy, informace ze světa tradicionalistických a identitních hnutí z Evropy a ze světa, kulturní recenze, stejně jako několik exkurzů do minulosti.

Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

* Vzpomínkové shromáždění k 21. srpnu

Vydáno dne 12. 08. 2007

hrad Členové přípravného výboru Národní demokracie zvou na vzpomínkovou demonstraci k uctění památky Marie Charouskové zavražděné sovětskými okupanty v roce 1968, která se uskuteční v úterý 21. srpna od 17:30 hod. v Praze na Klárově na prostranství před stanicí metra „A“ MALOSTRANSKÁ.

S projevem vystoupí Michal Solar: Sovětská okupace, zločin komunismu

Moderuje Roman Filcík.


Link | Infomail | Tiskni

* Demonstrace proti zelené totalitě!

Vydáno dne 06. 08. 2007

Vlastenecká fronta Národní sjednocení a Vlastenecká Fronta Vás zvou 1. září 2007 do Prahy na protest proti nastupující zeleno-rudé totalitě. Pod pláštíkem líbivých hesel o ochraně životního prostředí opět natahuje neomarxistická hydra svá chapadla po naší svobodě a snaží se nám diktovat, jak máme žít. Nesouhlasíte s tím? Přijďte to, spolu s námi, vyjádřit v sobotu prvního záři do Prahy!

Link | Infomail | Tiskni

Informace

* Změny na webu Národní myšlenky

Vydáno dne 11. 07. 2007

Přidej se! Po delší době jsme se rozhodli k rozsáhlým změnám na internetových stránkách Národní myšlenky. Tyto změny jsme plánovali již delší čas, ale pro spoustu jiné práce nezbylo, než je stále odkládat. Teprve opakované snahy o hacknutí našich stránek nás popostrčily k tomu, abychom se pustili do práce; tzv. „antifašisté“ totiž nejsou natolik bystří, aby dokázali pochopit, že stránkám jištěným denně dvojnásobných zálohováním můžou takové pokusy pouze prospět – hacker touží pochlubit se kde to jen jde a napadnutému webu tak vznikají po celé síti desítky reklam na stránkách, které čtou nejen odpůrci národních myšlenek, ale i jejich příznivci. Takže děkujeme, trháme rekordy v návštěvnosti.

Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

* Konference Národní myšlenky

Vydáno dne 05. 07. 2007

Přidej se! Zveme všechny zájemce na internetovou konferenci Národní myšlenky. Stačí odeslat prázdný mail na adresu Konference NM a získáte přístup do diskuse autorů Národní myšlenky, jejich přátel a sympatizantů. Pojďte si s námi popovídat!Link | Infomail | Tiskni

Informace

* Zborovská vzpomínka v Blansku - pozvánka

Vydáno dne 27. 06. 2007

Zborovský pomník na Spořilově Město Blansko
Československá obec legionářská jednota Brno 2
Vojenské sdružení rehabilitovaných Blansko

pořádají

Vzpomínkovou slavnost k 90. výročí bitvy u Zborova

v pondělí 2. července 2007 v 10 hodin u pomníku československého legionáře v Blansku v parku na ul. Svatopluka Čecha


Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

* Upozornění

Vydáno dne 27. 06. 2007

NM 38 Redakce NM oznamuje všem svým čtenářům a příznivcům, že objednávky přijímá pouze prostřednictvím poštovní adresy (NM, pošt. přihrádka čís. 18, Hodkovice n. Mohelkou, PSČ: 463 42) anebo na redakční e-mailové adrese (redakce@narmyslenka.cz). Jakékoli jiné způsoby objednání i korespondence nejsme schopni z technických i jiných důvodů akceptovat.

Děkujeme všem za pochopení.


Link | Infomail | Tiskni

* Stop islamizaci Evropy!

Vydáno dne 26. 06. 2007

stop islamu Celoevropský protest před budovou evropského parlamentu 11. 9. 2007

Zahraniční organizace SIOE (Stop Islamization of Europe; Stop islamizaci Evropy) uspořádá 11. září 2007 před evropským parlamentem protestní demonstraci. SIOE je sdružení lidí napříč Evropou, které spojuje jednoduchý cíl – zabránit tomu, aby se islám stal dominantní politickou silou v Evropě. Sdružení tvoří lidé kolem dánské politické strany SIAD, která požaduje zastavení islamizace v Dánsku. Spolupracuje s anglickou iniciativou “No Sharia Here”, která podporuje britské zákony a snaží se zastavit prorůstání zákona šarí´a do britské společnosti. SIOE se rozrůstá po celé Evropě a spolupracuje s podobně smýšlejícími skupinami.

Link | Infomail | Tiskni

* Oslava 90. výročí bitvy u Zborova

Vydáno dne 26. 06. 2007

Zborovský pomník na Spořilově Národní čest a Národní demokracie (přípravný výbor)

zvou na oslavu 90. výročí bitvy u Zborova, která se uskuteční v pondělí 2. července od 16 hod. v Praze na Vítkově na prostranství před Památníkem osvobození.

S projevy vystoupí:

Doc. PhDr. JAN GALANDAUER, DrSc.: 2. 7. 1917 ~ den, který tvořil české dějiny

JAN KOPAL: Odkaz bitvy u Zborova a dnešek

Moderuje Mgr. JAN SKÁCEL.


Link | Infomail | Tiskni

* Vychází nová NM, Západ 2007 a František Mareš od M. Nakonečného!

Vydáno dne 16. 06. 2007

Milí přátelé, dovolujeme si vás informovat o nových publikacích Národní myšlenky. Tentokrát je toho skutečně požehnaně.

Připravili jsme pro vás nejen nové číslo našeho časopisu, ale také první číslo našeho nového sborníku Západ 2007 a především zatím největší projekt, do kterého jsme se zatím odvážili pustit - vůbec první komplexní biografii velkého národovce Františka Mareše, kterou napsal známý a oblíbený autor, PhDr. Milan Nakonečný. Podrobnosti v tomto článku!


Link | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.