Dnešní datum: 20. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 447 nalezených)

* Zimní univerzita VF

Vydáno dne 10. 11. 2009

Vlastenecká Fronta Vás srdečně zve na přednášku konanou v rámci IX. ročníku Zimní univerzity VF.

Přednášet bude pan Jan Skácel a to na téma K návštěvě Svatého otce v České republice.

Přednáška se uskuteční v sobotu 14. 11. 2009 od 13:00 v Praze. Setkání účastníků je od 12:30 do 12:50 ve vestibulu stanice metra B Náměstí republiky (výstup směr Náměstí republiky). Případné dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle 724 755 033 či na mail vfpraha@centrum.cz

Na setkání se těší

Vlastenecká Fronta


Link | Infomail | Tiskni

* Tyzdenny bojkot televizneho vysielania

Vydáno dne 05. 11. 2009

Zahajujeme IV. rocnik tyzdenneho bojkotu televizneho vysielania. Tento TV bojkot ma predstavovat symbol boja proti dekadentnemu manipulovaniu ludi a je sprevadzany strankou: http://beo.sk/tv-bojkot

Skuste spolu so svojimi blizkymi od 5. do 12. novembra 2009 ani raz nezapnut televizor. O aspektoch sucasnej televizie ako aj ine informacie najdete na: http://beo.sk/tv-bojkot

Tuto vyzvu mozete preposlat svojim znamym. Zaroven Vas chceme poziadat o pomoc pri spropagovani tejto vyzvy na Vasich weboch. Technicke informacie k tomu najdete tiez dole na: http://beo.sk/tv-bojkot Vsetkym, co podporia tuto vyzvu, vopred dakujeme a gratulujeme k slobodnemu a kritickemu mysleniu vlastnou hlavou.

S narodnym pozdravom

Redakcia portalu Beo.sk


Link | Infomail | Tiskni

* DOST: Deklarace české nezávislosti

Vydáno dne 03. 11. 2009

Vedeni vědomím odpovědnosti před současníky i budoucími, rozhodli jsme se, jako členové různých politických stran a občanských iniciativ, pozdvihnout společně hlas na obranu svobody, občanských práv a suverenity ČR.

Činíme tak právě nyní, v době vrcholícího nátlaku mocných institucí EU na vytvoření evropského superstátu.

Odmítáme tento nátlak!
Odmítáme takový koncept evropské integrace, který by stál proti zájmům malých a středních zemí a jejich občanů!
Odmítáme přijetí tzv. Lisabonské smlouvy!

A zároveň, pro časy nynější i budoucí, deklarujeme svou oddanost věci občanských práv a svobod, kterou spojujeme s obhajobou české státní nezávislosti vydobyté v nesčetných sporech a bojích naší tisícileté národní historie.

V Praze 28. října 2009


Link | Infomail | Tiskni

* Přednáška P. Jaromíra Kučírka FSSPX

Vydáno dne 02. 11. 2009

Upozorňujeme na přednášku P. Jaromíra Kučírka FSSPX "Co učí Církev o stvoření", která se koná v úterý 3. 11. od 18 hodin v domě Českého svazu vědeckotechnických společností, Novotného lávka 5, Praha 1, sál 318. P. Kučírek nás seznámí s tím, co Církev závazně učí a v kterých oblastech ponechává prostor pro svobodné vědecké bádání, vyvrátí omyly evolucionistů a poukáže na některé sporné aspekty tzv. kreacionismu.

Link | Infomail | Tiskni

* Den nezávislosti - připomínáme!

Vydáno dne 28. 10. 2009

Občanská iniciativa D.O.S.T. si dovoluje pozvat všechny svobodomyslné občany k Pochodu na obranu svobody a státní suverenity, který se uskuteční v Praze ve středu 28. října 2009 u příležitosti výročí obnovení samostatnosti našeho státu.

Sraz je v 15 hodin, v dolní části Malostranského náměstí v Praze, odkud půjdeme přes Karlův most na Jungmannovo náměstí, do blízkosti propagačního centra EU.

Svou účastí opět odmítneme diktát Lisabonské smlouvy a vyjádříme podporu odvážnému a pevnému postoji prezidenta republiky v této věci.


Link | Infomail | Tiskni

* Svobodní: Prezident v žádném případě necouvá

Vydáno dne 28. 10. 2009

Svobodní věří, že prezident Václav Klaus udělá maximum, aby zmírnil dopady případné ratifikace Lisabonské smlouvy na Českou republiku, a budou jej v tom maximálně podporovat. „Rozhovor Václava Klause pro Lidové noviny 17.10. rozhodně nečteme tak, že by pan prezident slevoval z požadavku, aby vyvázání České republiky z jurisdikce Evropského soudního dvora, pokud jde o výklad Charty základních práv EU, mělo charakter právně závazné smlouvy. To jakákoli politická deklarace nahradit nemůže a nesmí,“ sdělil předseda Svobodných Petr Mach

Pokud se prezidentovi podaří tuto právně závaznou záruku prosadit, byla by Česká republika chráněna alespoň před tím, aby Evropský soudní dvůr dotvářel českou legislativu a přiznával odškodnění sudetským Němcům z našich daní. Nebyla by ovšem chráněna před ostatními negativními vlivy Lisabonské smlouvy.

„Jsem přesvědčen, že tak jako tak, v případě přijetí Lisabonské smlouvy, nevýhody členství dlouhodobě převáží nad výhodami, a proto budu v případě uvedení Lisabonské smlouvy v platnost prosazovat vystoupení České republiky z Evropské unie“, uvedl Petr Mach. „Tato smlouva nenabízí žádnou vizi a je jen bezprecedentním nástrojem ke snazšímu ovládnutí 500 mil občanů z doposud 27 zemí EU,“ dodal.


Link | Infomail | Tiskni

* My jsme to nevzdali aneb Příběhy 20. století

Vydáno dne 27. 10. 2009

Prostřednictví 145 velkých venkovních panelů umístěných na jedenácti zastávkách po Praze Vám představíme příběh 20. století pohledem přímých aktérů tragických událostí naší historie. Výstava probíhá od 29.10 do 23.11 v centru Prahy.

Cesta výstavy: Od Pražského hradu – Klárov – Kampa – Palackého náměstí - Národní třída – Jungmanovo náměstí - Václavské náměstí.

ZVEME VÁS NA VERNISÁŽ 29. ŘÍJNA 2009 NA HRADČANSKÉM NÁMESTÍ V 15 HODIN.

Pořádá Post Bellum


Link | Infomail | Tiskni

* Přednáška Ryszarda Legutka ke stažení

Vydáno dne 23. 10. 2009

Přednášku (s českým překladem) můžete stahovat zde. Velikost 85 MB, formát wav.

Link | Infomail | Tiskni

* Prodejní místo U hodné kočky zrušeno!

Vydáno dne 22. 10. 2009

Upozorňujeme odběratele našich tiskovin, že prodejní místo v Praze na Smíchově U hodné kočky bylo zrušeno.

V současné době hledáme v Praze nové distribuční centrum. Budeme vás o něm neprodleně informovat.


Link | Infomail | Tiskni

* Hlídky svobody

Vydáno dne 20. 10. 2009

Občanská iniciativa D.O.S.T. si dovoluje vyzvat zástupce politických stran, sdružení a iniciativ i všechny občany, kterým není lhostejný osud naší země a odmítají diktát Lisabonské smlouvy, k účasti na akci „Hlídky svobody“, jež se uskuteční 27. října 2009 v Joštově ulici v Brně, v blízkosti budovy Ústavního soudu ČR.

Protože je velmi pravděpodobné, že právě v onen den může Ústavní soud o Lisabonské smlouvě jednat, a protože politický a mediální tlak příznivců smlouvy na rozhodování soudu je nepřehlédnutelný, chceme formou symbolických občanských „hlídek“ připomenout zásady objektivity a nezávislosti, jimiž je Ústavní soud vázán, i skutečnost, že jeho jednání nesledují jen domácí a zahraniční prolisabonské „elity“, ale především občané této země, na jejichž životy, práva a svobody může mít konečný verdikt bezprostřední dopad. Akci zahájíme již v 8 hodin dopoledne zapojit se do akce bude možné kdykoli během dne.

Přijďme vyjádřit své ANO věci svobody a své NE politickým a mediálním manipulacím!


Link | Infomail | Tiskni

* Pozvánka na seminář „Pod junáckou vlajkou“

Vydáno dne 18. 10. 2009

Ústav pro studium totalitních režimů si vás dovoluje pozvat na diskusní seminář, který se uskuteční dne 22. října 2009 od 17.00 hodin na téma...: „Pod junáckou vlajkou“ (skauting v období dvou totalit). Životní příběh Dr. Jiřího Navrátila.

* moderátor: Zdeněk Hazdra

Téma semináře, který bude doplněn dobovými filmovými ukázkami, se zaměří na problematiku skautského hnutí v časech nacistické okupace a komunistického totalitního režimu, a sice pohledem JUDr. Jiřího Navrátila, jedné z předních postav českého skautingu v 20. století a dlouholetého politického vězně komunistické totality. Večerem provází historik Zdeněk Hazdra.

Seminář se uskuteční v budově Ústavu pro studium totalitních režimů, Siwiecova 2, Praha 3.


Link | Infomail | Tiskni

* DOST bylo Havla, ať žije Klaus!

Vydáno dne 16. 10. 2009

Dne 19.10. od 17. hodin • Praha - Hradčanské náměstí

Přijďte vyjádřit svůj "polotichý" odpor proti propagandistickému "happeningu" havlistické "elity" útočící na prezidenta republiky.

Braňme znovu svého prezidenta! Braňme znovu svého prezidenta!


Link | Infomail | Tiskni

* Ryszard Legutko v Praze

Vydáno dne 10. 10. 2009

Polský europoslanec a jeden z nejvýznamnějších politických filosofů současnosti vystoupí 22. října 2009 v 17.00 v Autoklubu (Opletalova 29, Praha 1) na semináři pořádaném Polským institutem ve spolupráci s Centrem pro ekonomiku a politiku (CEP) a Centrem pro studium demokracie a kultury (CDK). Tématem setkání moderovaného Václavem Klausem bude evropská integrace a stav současné liberální demokracie.

Link | Infomail | Tiskni

* Přednáška Petra Hájka ke stažení

Vydáno dne 08. 10. 2009

Přednášku MÉDIOKRACIE - KONEC DEMOKRACIE, pronesenou 6. 10. 2009, můžete stahovat zde (formát WAV).

Link | Infomail | Tiskni

* Společnost Antonína Švehly si Vás dovoluje pozvat

Vydáno dne 07. 10. 2009

v duchu oslav státního svátku České republiky 28. října na slavnostní setkání k uctění památky

Antonína Švehly

ve středu dne 28. října 2009 ve 14:00 hodin u pomníku Antonína Švehly (roh ulice Pražské a Švehlovy)

Pozvány jsou osobnosti jak z kulturní, tak politické i akademické sféry. Slavnostní setkání bude pokračovat v prostorách restaurace Hotelu Kanárek s programem, besedou i občerstvením /Proti Proudu 6, poblíž tramvajové zastávky Nádraží Hostivař, TRAM 22, 26/.


Link | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.