Pivo nesmí. Za volant nesmí. Zabít však smí.

Autor: Michal Semín <(at)>, Téma: Uvahy, Vydáno dne: 06. 05. 2011

Ministr Heger ze zaručeně konzervativní TOP 09 navrhuje, aby již šestnáctileté dívky mohly podstoupit potrat bez vědomí rodičů. Jako by nestačilo, že podle stávající „právní“ úpravy může zabíjet též, ovšem s tím rozdílem, že je o jejím činu následně informován její zákonný zástupce. Barbarizace české společnosti tím pod taktovkou TOP 09, sdružující mnohé bývalé lidovce a věřící křesťany, dosahuje nové mety. Jak se k návrhu zákona postaví katolík Nečas?

Ministerstvo zdravotnictví obhajuje další liberalizaci potratové praxe poukazem na potřebu uvedení zákona do souladu s Úmluvou o právech dítěte. Již to samo o sobě ukazuje, jak perverzní je soudobé pojetí lidských práv. Adolescent si nesmí dát frťana, koupit si tabák nebo sednout za volant. Smí však bez vědomí rodičů souložit a počatý lidský život hned v zárodku nezvratně uhasit. A tomu dnešní liberální Západ říká dětská práva.

Společnost, která takto přistupuje k lidskému životu, na sebe svolává Boží hněv. A na něj jsou i americká komanda krátká.