Měsíc solidarity s irským národem

Autor: Jan Maloušek <janmalousek(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 10. 09. 2009

Vážení příznivci Národní myšlénky, zveme vás na několik shromáždění na podporu irského národa a Irské republiky proti tlaku, jemuž jsou vystaveni ze strany představitelů Evropské unie i pokrokových novinářů a západoevropských velmocí. Zmíněná shromáždění pořádají iniciátoři petice D.O.S.T. a Národní myšlenka je jedním ze spoluorganisátorů. Vrcholem těchto shromáždění bude závěrečný pochod na Hrad, jenž má demonstrovat naši oddanost svobodě a neodvislosti naší vlasti a má ukázat presidentu, že v našem národě nejsou jen konformní živly, smiřující se s jediným správným názorem, napsaným v novinách a řečeným v televisním vysílání.

Máme nyní jedinečnou příležitost ukázat, že budoucnost naše i dalších evropských národů nám není lhostejná. Můžeme sobě i světu ukázat, že se nebojíme postavit za svobodu a za budoucnost zemí Koruny české třeba proti všem. Jedná se o skutečně důležitý moment, ačkoli víme, že boj proti naší porobě v eurosocialistickém svazu jím nemůže skončit. Je však důležité nepřátelům naší svobody jasně ukázat, že jsme ještě nesložili zbraně, ani ruce v klín.

Budete-li chtít přijít vybaveni nějakými symboly či transparenty, sledujte stránky www.akce-dost.cz

Nejjednodušší je pořídit si zelenobílé pentle či bikoloru, irskou či českou státní vlajku. Důležité je však hlavně přijít. Shromáždění se uskuteční ve čtvrtek 17. 9. a 24. 9. od 18 hodin a v sobotu 3. 10. od 15 hodin před velvyslanectvím Irské republiky (Tržiště 13, Praha 1 - Malá strana).

Těším se s Vámi na viděnou!

Ať žije svobodné Irsko a Česká republika!

Jan Maloušek
předseda o. s. Národní myšlenka