Neví co mluví, pane rado. Je to kokainistka. (+video)

Autor: Národní myšlenka <redakce(at)narmyslenka.cz>, Téma: Z domova, Vydáno dne: 26. 01. 2009

Lejla Abbasová „Když mi bylo dvacet let, dělala jsem gogo tanečnici v pražském klubu Radost FX. Kokain a extáze? To tam takhle dělali všichni,“ řekla kdysi Lejla Abbasová, pravděpodobná nová česká mluvčí nejzbytečnějšího českého ministerstva, když získala kvalifikaci pro svou budoucí náročnou práci - vyhrála totiž konkurs na moderátorku televizního pořadu pro intelektuály s názvem Big Brother.

Lejla byla tehdy zamilovaná do kluka, který šňupal kokain nepřetržitě několik let. „Proto mi to připadalo úplně normální,“ svěřila se Lejla. A to lze pochopit, protože podílet se na chodu Kocábova ministerstva opravdu vyžaduje jistý druh speciálního lidského uvažování.

Kokain je droga, která je velmi oblíbená u mladých a bohatých lidí. Jejími hojnými uživateli je mnoho českých i světových bohatých a slavných osobností. Některé mají dokonce súdánský původ.

„Chtěla jsem se vyhnout zájmu médií o mou minulost. Lepší je, když se přiznám sama, než když to nějaký šikovný novinář vyšťourá,“ řekla Lejla a my dodáváme: pozorně se Lejlo nauč zacházet s ministerskými toaletami, když nepřijdeš na ten správný fígl, poleze ti to hrozně do peněz.