Pavel Eicher opět lže

Autor: Jakub Malinovský <(at)>, Téma: Z domova, Vydáno dne: 29. 04. 2008

Hajlujici zmrd Redaktor Mladé fronty DNES a spolupracovník násilnické Antifašistické akce Pavel Eichler, který si nedávno vysloužil oprávněný posměch kvůli své neonacistické minulosti a mediálnímu napadání jiných z nesmyslných důvodů, opět dokazuje, že je třeba brát informace z MF DNES obvykle pouze jako pozoruhodnou ukázku mediální propagandy, nikoliv věrohodný zdroj informací.

Eichler ve svém textu nepravdivě tvrdí, že výzkum STEMu ukázal, že Češi mají nejhorší vztah k Srbsku a Kosovu. Skutečnost je ovčem taková, že Kosovo se v oblíbenosti umístilo na posledním místě a Srbsko s velkým odstupem o čtyři místa před ním. Milan Smiljanić ve svém článku Eichlerovu manipulaci odhalil. Je však možné, že pokud budou novináři pokračovat v tomto druhu lživé propagandy, stanou se časem výmysly různých Eichlerů pravdou. Ve svém článku Eichler též fantazíruje i o svých oblíbených „pravicových extremistech“, tentokráte o Maďarské gardě, ale co od tohoto autora čekat jiného.

Aby nedošlo k omylu, rozhodně si nemyslím, že jsou Srbové nekritizovatelní, například jejich válku s Chorvaty považuji za jednu z největších tragédií novodobých evropských dějin, ale manipulace některých česky psaných masmédií zaměřené proti Srbsku a ve prospěch kosovské nezávislosti už přesahují veškeré meze.

Zdroj: blog autora