Anarchistický lid popelnicových polí

Autor: Jan Kopal <>, Téma: Z domova, Vydáno dne: 17. 07. 2007

Španělská občanská válka Poučen mnohaletým studiem politologie dospěl i anarchistický tydýd (termín publicisty Jana Rejžka, LN 3. 5. 2007) Ondřej Slačálek k poznání, že bez vlivného média se ani anarchistické hnutí neobejde. A-kontra a jiné obskurní plátky se dlouhodobě nejevily jako rentabilní a ideově nosné. Nemluvě o četnosti a obnaženém ledví. Proto tento hysterický mladík indoktrinoval zavedený a nákladem desetitisícový plátek našich houmeles – tedy časopis Nový prostor. Nápad hodný Dr. Josefa Göbbelse!

Dá se říci, že konečně naši milí anarchisté získali list hodný významu jejich ideové profilaci. Z didaktického hlediska každý potencionální zájemce hned při prvním styku s touto skupinou dozná, jak se bude profilovat příslušník toho hnutí v příštích desetiletích a jaká bude jeho profesionální dráha, respektive její zakončení. Lepší než mravní ponaučení z Rychlých šípů, navíc implicitní…

A pro ty, kteří jsou v pokušení občas podarovat nějakého pouličního povaleče a nemakačenka, tak ať si laskavě rozmyslí, zda tím také chtějí podporovat levicové bludy plné tezí třídního boje, antiamerikanismu, kosmopolitismu, feminismu a jiných levicových jedovatých slin zabalených do sofistikovaného rádobyvědeckého hávu. Inu levice své teorie spiknutí vždy ukrývala do slušivé róby a blyštivého nátěru, byť skrývala v sobě myšlenkový i mravní rozklad a neposlední řadě též zapáchající hnilobu.