Cikáni zbili policistu

Autor: Adam Vaňhara <(at)>, Téma: Z domova, Vydáno dne: 17. 10. 2006

Cikani jdou do nebe V sobotu 14.10. 2006 byl policista z obce Bor (okres Tachov) napaden přímo na služebně pěticí cikánských kriminálníků. Co bylo důvodem útoku? Proč skončil s otřesem mozku v nemocnici? Udělal jim snad něco špatného? Nikoliv. Konal pouze svou povinnost. Háček je však v tom, že tentokrát porušil zákon „občan“ cikánského etnika. Poté, kdy tento asociál zavinil dopravní nehodu (dokonce neměl ani řidičský průkaz a řízení motorových vozidel měl od tachovského městského úřadu zakázáno), snažil se z místa činu uprchnout. Policisté ho zadrželi, již v té chvíli jim údajně vyhrožoval smrtí a vyvražděním celé jejich rodiny. Po odvedení na policejní stanici si přivolal na pomoc svoji početnou rodinu a dva strážci zákona byli napadeni a to přímo na policejní stanici.

Informace k celému incidentu převzatá ze serveru NOVINKY.cz:

„Dvacetišestiletý muž havaroval a z místa nehody utekl. Jeden z členů policejní hlídky ho po pronásledování zadržel a předal kolegům z dopravní policie, která přijela nehodu vyšetřit,” líčil tachovský policejní ředitel Jaromír Kníže okamžiky, které předcházely dramatické dohře. Řidič se pak ale podle Knížete z místa nehody vzdálil s tím, že si jde zajistit odtah vozidla.Ve skutečnosti ale přivolal rodinu a společně s ní vyrazil na policejní služebnu… Kopali do dveří, až je skoro vylomili. Na služebně byli v tu dobu dva policisté, z nichž jeden byl právě ten, který muže utíkajícího od nehody zadržel. A právě řidič jako akt pomsty policistu udeřil tak silně, že ten upadl na zem a ztratil vědomí. Druhý policista vysílačkou přivolal pomoc. Mezitím útočník utekl a vrátil se k místu nehody, jako by se nic nestalo“, popsal další sled událostí Kníže.

Starosta města Bor uvedl, že tento cikánský delikvent patří k rodině Lackových, u které jsou problémy se zákonem téměř na denním pořádku. O tom, zda-li bude mladík vzat do vazby, má rozhodnout soud. Obviněn byl z trestných činů maření výkonu úředního činitele, výtržnictví a ublížení na zdraví. Nám nezbývá než doufat, že bude po zásluze potrestán, osobně jsem toho názoru, že takový člověk nemá v naší společnosti vůbec co dělat. Nepřizpůsobivost cizinců a pozitivní diskriminace, to je v dnešní době „kostlivec ve skříni“, ale pokud rychle nezačneme něco dělat, tak se může stát, že to u nás bude vypadat jako ve Francii před rokem, kdy gangy přistěhovalců rabovaly a zapalovaly auta, školy a střílely po lidech. Nastal čas se vzpamatovat dřív, než bude pozdě…

Převzato z webu Národní čest